• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

jednog dana, kad bude jahorina osnjezena, topovi i zirafe na sve strane, bice opet kamenja  (:smijeh:

millons


brera

Korisnika online
24 ovisnika    25 gostiju,
24 ovisnika aktivno unazad 15 minuta:
brera, mijat, vip-jahorina, millons, niko, rodjak, mamula, petarc, limeni, trampatoni, RADIOHEAD, davor77, looka17, DarkoN, dobri, md, gavril, emil, raca, goghie, safetbeg, zburkos, Dane_LuDjaK_NS, Dami



looka


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

Ja sam sad na Palama i meni mirese ovo na snijeg. Kasnije cu do Jahorine, pa cu "pomirisat" i gore  (:smijeh:
Salu na stranu, ali stvarno po osjecaju bi moglo se desiti nesto veceras. A koliko sam vidio, nesto je i najavljeno.

MarijaBB


minjon81

Quote from: vip-jahorina on 16 February, 2011, 11:28:53
Ja sam sad na Palama i meni mirese ovo na snijeg. Kasnije cu do Jahorine, pa cu "pomirisat" i gore  (:smijeh:
Salu na stranu, ali stvarno po osjecaju bi moglo se desiti nesto veceras. A koliko sam vidio, nesto je i najavljeno.

Reci VIPe, reci care, ispadoh ja ovde luda!!!

savic.86

VIPe dok ne dobijes alarm nista od snijega

patrola051

 ideea:( B.L. nudi pomoc Olimp. centru, ocistit cemo Jahu od kamenja. Dajte nam 10 ski-pasova FREE i ekipa sa hiseta i mejdana dolazi arbajtovati, klopa nasa, nocenje nase, odvoz` kamenja nas -mislim da je posteno, nema zive love a svi zadovoljni!!  regge

otrov

i korpu ludih gljiva mjesto  regge i ja  anan
share it with friend or two

Mega Deki

Cuj sad. Zamislite da rade topovi na ogorijelici....
He he. Mozda 2099 z:s) z:s)
Mega Deki

looka


loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

Ja na Jahorini, i ovdje po mojoj procjeni, samo sto nije pocelo.
Nisam dobio alarm, ali ipak mislim da se priblizava i da bi veceras mogao poceti padati