• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

lola

nisan pametna,iæi,ili ne iæi,minja se svaki sat prognoza 3:( 3:(

snjezana

evo i sada pada po koja pahulja.. ne znam sta da ti kazem!!


Big_DANE

Quote from: lola on 14 February, 2011, 13:59:13
nisan pametna,iæi,ili ne iæi,minja se svaki sat prognoza 3:( 3:(

Ja cenim da ce tek tamo 25.febr MOCI eventualno da se SKIJA....pre toga tesko...

Snjezo jesi li izlazila na stazu ikako?

HeAd

i ja Dane isto tako mislim....sve zavisi od padavina za vikend ...indexi su promjenjivi nadajmo se da ce pasti metar iako je najavljeno samo 10 centi :) ima jos naznaka nekih padavina u toku sljdece sedmice...pa bumo videli...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

snjezana

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 14 February, 2011, 15:09:57
Quote from: lola on 14 February, 2011, 13:59:13
nisan pametna,iæi,ili ne iæi,minja se svaki sat prognoza 3:( 3:(

Ja cenim da ce tek tamo 25.febr MOCI eventualno da se SKIJA....pre toga tesko...

Snjezo jesi li izlazila na stazu ikako?


mi smo skijali i juèer i danas cijeli dan.. Juèer samo na Poljicama a danas smo bili i na Ogorjelici... neki dijelovi staze su stvarno stvarno losi, danas je bilo i puno leda, juèer je bilo toplo pa se sve otopilo, a onda se noæas smrzlo, pa je teska staza, pogotovo za poèetnike!!

Skijati se nekako mo¾e, ali uzivati u skijanju, bas i ne  :'(


snjezana

onda Lola dolazi... dva-tri dana dok nauèis skijati, onda ce i snijeg pasti i bit ce taman za na vrh  ;D

smiki29

mom razocarenju nema kraja  :'( :'( :'(,mada NADA umire poslednja

taureg71

ovako.palo je 2cm snega.ima dosta leda ispod.ali se moze skijati.zeljo staza odlicna.dosta snijega na njoj i do 40cm.poljice 6-sjed i ogorjelica s puno zemlje/lose jako.meni je 7 dana bilo dovoljno snega/padalo je vrlo malo oko podneva

sesoni

nikako mi nije jasno kako ove prognoze uvek idu protiv snega
prvo dobijes snow alert, aposle dva dana nista od toga
sto ne moze drugacije, prvo da prognoza kaze da nista nema od snega a posle dva dana da padne 3 metera snega  ludzatobom:(( s:nij)

vip-jahorina

hehe, samo moj snow alert vrijedi, ostali dolaze sa druge planete  ;D

Civil

Druga slika u Harisonovom postu sa prethodne strane... koja je to staza, izgleda solidno?

Ja najkasnije zakljucno sa cetvrtkom moram da odlucim hocu li doci ili ne s obzirom imam odmor od sledeceg ponedeljka. Ali najverovatnije nista od toga. Naravno, cim mi se odmor zavrsi bice pola metra snega.

djsasa

Taj snow alelrt pre dva dana se mozda odnosio na Zlatibor  ,evo ovde poceo da pada sneg pahulje krupne ko grudve

sesoni

sta im znaci na snow forecastu ono: Snow cm 1
1cm za 1min
1cm za 1h
1cm za 1 dan
???  :o