• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

INFO>

Ski-liftovi koji su u pogonu
Poljice sestosjed
Poljice tanjir
Ogorjelica sestosjed
Ogorjelica dvosjed
Zeljo tanjir
Olimpik tanjir
Pracu nisam vidio da radi mozda ce je pustiti kad se stvori malo vise guzve

Staze se super drze tvrde su i jako jako brze jedino kritican dio je na poljicama vidjet cete sliku, moj prijedlog za sve ako zele da se bas provedu dodju na pivo ili rakiju kod ACE (mala koliba) i yapute se na staye Olimpik i Zeljo

SLIKE












Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)







danas se odrzava neko takmicenje na ogorjelici skijasi se pripremaju





Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

eh dosta od mene valjda ste zadovoljni  :P sad zurim i bjezim da uhvatim ove dobre staze vrijeme je idealno i za ne skijase suncane cuganje lud provod lijep pozdrav  s:nij) s:nij) s:nij)  anan

sesoni



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo zavrsen je i ovaj dan, mislio sam da ce staze poslije 12h biti u skroz losem stanju ali prevario sam se odlicno se drze danas citav dan se vozilo i malo suncalo sad malo moram spavati pa se cujemo valjda ce neko pozvati u kafanu na koje pivo

dasa

Sve ovo pratim od kuce, planiram doci sledeci vikend. Ne znam da li me oci varaju, ali ja u zivotu nisam video bolje uradjene staze na Jasi. Ratrak majstorima svaka cast. Recite mi ako gresim s:nij)

Big_DANE

KOliko vidim gornji delovi staza su savim dobri...ako ne i odlicni...al donji kontam da su uzas...poljice vec braon boju dobile...tako i kod lifta kod Ace....Ogorjelica web cam neradi 4 dana...sta je s njom!?

Bojan NS


sesoni


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 06 February, 2011, 18:25:18
hare uslikaj donju stranu borda (:smijeh:

hare nije merodavan on vozi i uz drvo  (:smijeh:


sesoni

12.II - 26.II =  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)