• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


otrov

Gdje mi je kupaci za sutra? Veceras opijanje. To vam je stanje
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko je veceras na Jahorini predlazem da dodje kod ACE (KOLIBA kod ski lifta zeljo) pice i extra hrana po dobrim snizenim suncanim cijenama cekam vas pa da se i upoznamo svi su dobro dosli

skiDeki

Dobre ti slike Hare :bravo::( :bravo::(

Samo mi jezerce prazno :o :o :o :o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 05 February, 2011, 18:55:33
Dobre ti slike Hare :bravo::( :bravo::(

Samo mi jezerce prazno :o :o :o :o :o

Upravo to htedoh napisati....poluprazno!!!!!! MNOGO SU NEOZBILJNI...A SNGE NI NA VIDIKU!!!!!

p.s.  Praca mi izgleda kao bajka! :)))  Nadam se da ce raditi krajem februra kad dodjem!!!!!!!!! MORA DA RADI!!!!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jezerce se i dalje radi ali to su neki sitniji poslovi, kad bude sve gotovo napunit ce se do vrha, kad dodju topli dani probat cu se malo smociti hahaha

NinaF

pozdrav svima...moze li mi neko reci isplati li se dolaziti sutra? dolazila sam 2 puta ali to je bilo prije 2 sedmice,sestosjedi su bili dobri, pogotovo Ogorjelica, a pretpostavljam da se od tada dosta promijenila situacija? ipak na ovim slikama mi ne izgleda tako lose... ideea:(

leone

LUÆIÆ MI JE REKA DA SUTRA PU©TAJU PRAÆU,PA GU©TAJTE............

BOJAN-BG

kakava je situacija sa snegom staze se jos i dobro drze

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 05 February, 2011, 21:21:37
kakava je situacija sa snegom staze se jos i dobro drze

Pricao sa Haretom, kaze da su staze dobre do nekih 12h!!! Posle popuste ...jbg udario jugo...al moze se izbeci...naravno ko je malo vestiji!  cr:)

p.s. Nadamo se svi novom  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)


sesoni


looka



sesoni