• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

elharba

eh hari...dobro da si spominuo regge regge ...barem nam ne treba donest ako znamo da ga dobimo tamo.... ole!

Jancek

elharba oni idjeo kod ACE-ta ? jel tako ?  ;D  ;D 

elharba

znaèi padaaa....ako tako ka¾e Miss Snow (Snje¾a).....padaaaaaaaaaaaa s:nij)  s:nij)  s:nij)  s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 8) mi smo ti najvise ili u caffe ROYAL...caffe VUK (na poljicama)..mala koliba JAHORINA (kod ACE) to ti je gdje kamera broj 2

trass trass trass trass trass trass trass
evo malo izudara monitor da vidim da li me laze...bogami ne laze snijeg SIPA evo covjek izasao iz auta i valja se po snijegu od srece

roPebn

aaaahahahha toooo  haree idi i ti malo izadji i daj nam informaciju i 1 ruke :D   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


snjezana


elharba

hari ...nisi mi rekao...u kojem kafièu se nalazite?

HeAd

u rojalu......

snjeza sama izgleda na jahorini  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

elharba

sorry snjezana...ja se samo malo zezam.....hvala bogu da bi cjelu noè padaloooooo.....

Jancek

elharba je ... ;D

snjezana .. ajde ulazi vani pa slikaj .. da vidimo sliko iz prve ruke .. ;D

hari .. ko casti prvo rundo na Jahi kad dolazimo? ;D

elharba

i moram reè da na monitoru se slabo vidi...

elharba

sad mi nije jasno....jancek kaze ACO..a Head ka¾e Rojal????...Ili je to isto?

gavril

evo i u bgd pocela susnezica!!!!!!!!!!!!! s:nij) ole

Jancek

elharba koliko ja znam nije .. Royal je jedan kafic .. i koliba jahorina (kod acota) ovo je drugi .. i jos jedan .. ne znam ;D vuk ili kako se zove ;D

snjezana .. sta je sa slikama ? ;D mi jos cekamo ovdje u sloveniji da vidimo kako pada snijeg kod vas ;D