• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

bang

muka mi je vise kad ujutro pogledam web i vidim da je ponovo sunce, mislim da nikad vise suncanih dana nije bilo na planini ..... bas ga pretjeralo .....

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Bojan NS


vladexologija

Izgleda da se ovaj snjeg "pomjerio" na 16/17/18 pa valjda ce barem malo napadati za sljedeci vikend.
Ono "planirano zatrpavanje" je nadam se 20  :bravo::( :bravo::(

Bojan NS


minjon81

Quote from: zaharije on 08 February, 2011, 23:50:43
vidim gledate u nebo ne bi li se smilovalo da padne ne¹to pa bar peèena koka regge

jbg ako padne ja sam naredni vikend na jahorini. vikend sa produ¾etkom. sve konktam nije moguæe da je to to od ove zime. nemoguæe!!!!

Jaooo Zaharije, kakvo crno gotovo  >:( , pa imam jos 9 dana ski pasa za Kop ... A i na Jahorinu treba da dodjem!  ideea:( A sto se lepo ne nerviras kao covek, tvoja nervoza provereno izazaiva sneg...

zburkos

Najavljuju padavine bice kvalitetnog skijanja krajem februara i pocetkom marta...... ;D
Hare, legendo procitah tvoj post kakve su to silne povrjede bile pa su zatvorili Poljice juce ili prekjuce????

lola

ovo vrime nije normalno,juèer snig,danas opet sunce sija za vikend,katastrofa...

white shark

Daj nam snjega daj nam snjega da nam snijeg vijeèno pada  ludzatobom:(( :bravo::( devil:( s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

MarijaBB


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav svima sad ce slikice i izvjestaj al prije toga da odgovorim zburkosu

Juce je bilo dva puta lomljenje noge (ili su samo bile nabijene), jedna djevojcica je slomila ruku, a s nekim momkom nemam pojma sta je hitna je cekala dole s rotacijom lik se nije pomjerao ako sta saznam javim...uglavnom mislim da se izvukla ziva glava.

a danas nisu radili jer nije bilo dovoljno snijega na izlaznoj stanici u okviru 20m bit ce slikica

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ski liftovi koji su radili>
Poljice tanjir
Ogorjelica sestosjec
Zeljo tanjir
Olimpik tanjir

staze su tvrde i jako brze, na kriticnim mjestima se vec vidi zemlja, ratraci se i dalje trude da sredjuju sto vise Ogorjelicu i uspijevaju u jednu ruku to dobro temperatura je u plusu..a preko noci predje u neki lagani minus -4C -5C

SLIKICE   :o




























MarijaBB


HeAd

imal kakav borovnica party  anan
pamtili neko goru zimu za skijase od ove?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

pa ovde mozes i glavu da izgubis ako si losiji skijas  :o