• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 03 February, 2011, 22:49:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

HeAd

Quote from: MarijaBB on 08 February, 2011, 15:49:28
Kustrinovic je rekao da ce biti snijega kolko volis ali od 20. februara. Pa aj ti sad ne vjeruj Kustri :)
:bravo::( anan ole ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zidoo

ak je kustra reko da ce bit snjega i ako ne padne ima da se ponasate koda je pao!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma to je moja, nasa stalna lokacija za suncanje i cuganje ako se nadjemo na stazi lakse ti mene nadji narandjasti border, pa te odvedem ako nisi bio svidjet ce ti se, gore bas ko da je napravljeno za odmaranje

siempreblow

Sad bio do servisa,naostrio kantne,voskirao,ma sve u fullu i polazak sad u subotu....
Samo da u petak uvece napada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

od sljedece sedmice ide snijeg imam neki dobar predosjecaj, gdje ces biti da se nadjemo pa da se upoznamo i koju rakiju popijemo, ja sam pretezno na ogorjelici se vidimo...sretan put i dobro skijanje

P.S.
bit ce ovo dobra podloga za novi snijeg jedva cekam

siempreblow

Ja i drustvo smo smesteni u vikendici Bijeli bor...
A donosi se domaca kajsija i sljiva  ;D ;D ;D
Mi smo tamo od 12.02 do 26.02 valjda ce da padne  s:nij)

MarijaBB

Nemozes vjerovati da poslije ovakvog vremena ljuljne snijeg :)

brera


siempreblow


MarijaBB

gledam razlicite prognoze, ali nisu nesto obecavajuce. Tanko....

HeAd

ja na tim prognozama za narednih 8 dana ne vidim nikakav snijeg...a gledam tri koje su dosta pouzdane...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Quote from: HeAd on 08 February, 2011, 19:02:31
ja na tim prognozama za narednih 8 dana ne vidim nikakav snijeg...a gledam tri koje su dosta pouzdane...

isto!

siempreblow

Eeeee a toliko sam zeleo da naucim da skijam.... :'(
p.s. nemojte da mi se smejete imam 24 godine a tek ucim... znate kako kazu za prave stvari nikad nije kasno

MarijaBB

da naucis da skijash, ne treba ti snjeg.