• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

amazing nature of Fruska Gora...

Started by Big_DANE, 26 January, 2011, 12:21:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE


hannibal dr lecter

Ја љепоте, мајко драга...
Свака част за слике!  :bravo::(
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

Nichifor

ovo budi uspomene. ja sam porijeklom (jedan dio) ispod FG tako da je uvijek fino vidjeti ovu ljepotu.

Big_DANE

Hvala hvala!!!! Odakle Zaharije bolan!?!?!

dale

Dane i ti prodaj ove slike za kalendare! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

looka

Aaaaaahh! Dane majstore, svaka èast! Skidam kapu!  :bravo::(
Jel se na devetoj slici vidi Novi Sad u daljini? <3

Big_DANE

Quote from: dale on 26 January, 2011, 13:05:12
Dane i ti prodaj ove slike za kalendare! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Quote from: looka17 on 26 January, 2011, 13:17:12
Aaaaaahh! Dane majstore, svaka &#232;ast! Skidam kapu!  :bravo::(
Jel se na devetoj slici vidi Novi Sad u daljini? <3

Hehehehe....hvala hvala!!!!  :)))  Lep dan ...lepa priroda!!! :)))

Vidi se jedan deo...poslednje zgrade dela grada koji se zove ''novo naselje'', veternik i deo futoga...

Nichifor


dale

Dane,tvoje,a i slike drugih forumasa su zivi dokaz da su svi skijasi i borderi zdrave i dobre osobe sa istancanim osececajem
za estetiku,zapazanje detalja,kojima je casa dopola puna,a ne prazna i da se vesele na pravi nacin zivotu!Svaka cast za
slike,ali ne bi ih se postideo ni profi fotograf(mozda i jesi,ne znam).U to ime ziveli mi i jos dugo skijali i bordali,a i nasa deca
sa nama! ole :bravo::( :bravo::( :bravo::(

3d

Quote from: dale on 26 January, 2011, 14:22:16
Dane,tvoje,a i slike drugih forumasa su zivi dokaz da su svi skijasi i borderi zdrave i dobre osobe sa istancanim osececajem
za estetiku,zapazanje detalja,kojima je casa dopola puna,a ne prazna i da se vesele na pravi nacin zivotu!Svaka cast za
slike,ali ne bi ih se postideo ni profi fotograf(mozda i jesi,ne znam).U to ime ziveli mi i jos dugo skijali i bordali,a i nasa deca
sa nama! ole :bravo::( :bravo::( :bravo::(


:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

lola

prekrasno,razglednice...Dane svaka èast,odma po¾elim ovo posjetiti,predivna priroda,falija si zanimanje :bravo::( :bravo::( :bravo::(

looka


Big_DANE

Quote from: dale on 26 January, 2011, 14:22:16
Dane,tvoje,a i slike drugih forumasa su zivi dokaz da su svi skijasi i borderi zdrave i dobre osobe sa istancanim osececajem
za estetiku,zapazanje detalja,kojima je casa dopola puna,a ne prazna i da se vesele na pravi nacin zivotu!Svaka cast za
slike,ali ne bi ih se postideo ni profi fotograf(mozda i jesi,ne znam).U to ime ziveli mi i jos dugo skijali i bordali,a i nasa deca
sa nama! ole :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Quote from: looka17 on 26 January, 2011, 14:45:41
Quote from: looka17 on 26 January, 2011, 13:17:12
Aaaaaahh! Dane majstore, svaka &#232;ast! Skidam kapu!  :bravo::(
Jel se na devetoj slici vidi Novi Sad u daljini? <3

Hehehehe....hvala hvala!!!!  :)))  Lep dan ...lepa priroda!!! :)))

Vidi se jedan deo...poslednje zgrade dela grada koji se zove ''novo naselje'', veternik i deo futoga...
Quote

Meni ne mora&#185; obja&#185;njavati, ja znam!  devil:(
Nego se ne vidi ba&#185; dobro po&#185;to se ne mo&#190;e zumirati slika. Svaka &#232;ast jo&#185; jednom, ne mogu se nagledati slika! A usput da ka&#190;em i da smo izgleda na&#185;li fotografa za onaj famozni kalendar!  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

Heheheheehe...hvala svima..puno! :-[  hug:( hug:( hug:(  Lola to mi je rekla i devojka! :P

Pa volim da fotografisem...to mi je kao hobi...samo i to je skup hobi...valja dobro optiku nabaviti!!!! nedavno je drugar pazario KODAK od 960E!!! Strasan fotoaparat!  :o

E da slika je mala i ne vidi se dobro looka17....evo okacicu vecu..valjda ce se bolje videti..... kalendar...hmm...moze! :))))  afrocool:( afrocool:(

Big_DANE


Big_DANE