• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

bang

dok god su nocu minusi ne treba se brinuti, rekose mi da su staze dobre, sto je najbitnije, tako da ce skijanje sigurno biti dobro, jos uvijek nema potrebe za brigom ......

sesoni


dale

Ma ne brinite previse,mali plus preko dana je bas i potreban ovom snegu,koji je kad je pao,bio suv i tezak za
tabanje(u prevod staze se vikendom razvale brzo)!Pa,kad se spremaju staze za FIS trke,nocu se prskaju vodom
da bi staza bila tvrdja i da moze da izdrzi 50-60 skijasa na istoj trasi koji voze zestoko.Kriticni delovi na JA se znaju
i njih treba zaobici,ali sve ostalo ce biti ok(Zeljo i Olimpik posebno).Zato skije na rame i put JA!

otrov

share it with friend or two

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

share it with friend or two

drmuki

jel tko probao pracu u skoro vrijeme, kakve su poljice, na jednoj slici je zelenilo , mislim da sam vidiio i visibabe - il je to bio snijeg mjestimièno - nisam siguran

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Civil

Postovanje,

Trebalo bi poslednje nedelje Februara - pocetkom Marta da dodjem na Jahorinu i sto je najgore trebalo bi da zakazem i rezervisem do petka ali kako je krenulo tada nece biti ni S od snega.

Da li znate kakvo se vreme ocekuje u tom periodu ?

Hvala.

sesoni


MarijaBB

Quote from: Civil on 02 February, 2011, 22:41:36
Postovanje,

Trebalo bi poslednje nedelje Februara - pocetkom Marta da dodjem na Jahorinu i sto je najgore trebalo bi da zakazem i rezervisem do petka ali kako je krenulo tada nece biti ni S od snega.

Da li znate kakvo se vreme ocekuje u tom periodu ?


Hvala.


To ni Mara gatara ne zna!

vanja.t


otrov

Sad nisad siguqan ni kako cu do hotela doc
share it with friend or two

Dillinger

Imamo rezervisano od 05-12.02. Da li se isplati dolaziti, s obzirom da temperatura ide u + ?? Vozimo board pa nam Zeljo i Olimpik nisu zanimljivi, kakva je situacija van staza, u S-u..  regge
Pozdrav