• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!


BOJAN-BG

u beogradu ceo dan -5 brrrrrrrrrrrrr

otrov

stanje je takvo da cu da pocrnim kao na moru do subote :) bas je loshe fuj :)
evo i jedna slika
share it with friend or two

Radiohead


leone

Quote from: atymen on 01 February, 2011, 11:51:54
samo mi nije jasno,kada nema bas previse snega,a ni novih padavina na vidiku..da ovi sto rade na odrzavanju staza..ne dovuku sneg sa onih mesta gde se ne skija..i rasporede ga na ona mesta gde je situacija najkriticnija...ili da bar postave topove na ta mesta...nije dovoljno samo preci ratracima..jer ovako ce se i to malo snega na kraju izgubiti..i sve ce biti vise kamenja na stazama..ne volim Kopaonik,ali kod njih ima samo 25cm snega..ali staze su im u boljem stanju nego ove ovde..gde ga ima duplo vise...ne moze se uvek racunati na majku prirodu..treba iskoristiti na najbolji nacin ono malo sto se ima..



:o/evo ,ja sam tu od subote..........staye su tiha jeza.........kamenje svuda.,ratraci samo ispeglaju stazu snig ne  nanose.......ove sam godine odlucia da vbise ne nosim svoju opremu vec samo najam i onda me nije briga sta se desava sa njima...............da nije ovaj minus nebiu bilo nista  nigdi......ne prorade li topovi dogodine tesko da sam tu........kupres je bolji sta se tice staza ali su kratke.....
OVO JE MOJ OSVRT ................
da nema zelje i olimpika..plaka bi...........

skiDeki

Drago mi je da su sredili vertikalu na ogorjelici i olimpik do kraja, to je ono sto mi je falilo sad za vikend!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

deki nadam se da nam neæe biti zelena staza 12.2. ne vodi na dobro

01xxx01

Quote from: harison on 01 February, 2011, 10:51:17
OLIMPIK


jaooooooooooo, Olimpik My Babyyyyyyyyyy - aaaaaa, puci ce mi srce u ovoj kancelariji! Harise i Darko - crknite!  :'(

(  hug:( )

millons


OLIMPIK

E jebem te posle!!!!! >:( >:(

sesoni


DarkoN

Quote from: millons on 01 February, 2011, 17:37:59

OLIMPIK

E jebem te posle!!!!! >:( >:(

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
e ovo je za rubriku vic dana  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

djmiros


otrov

jedna mala poslastica dok Cos ne sredi svoje ultra snimke .. promasio sam godinu i snimao u polupijanom stanju telefonom, ali ipak docarava stanje koje vlada vec 3-4 dana i koje ce da traje
pozz

http://www.youtube.com/watch?v=HsDdxAVFYZk[/size]
share it with friend or two

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...