• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Pracu cu slikati cim popijem ove cokancice s rakijom sto se redaju kod ace ... ako budem dobar i postavit cu ih u toku dana NAJBOLJA RAKIJA KOD ACE OPET JE NA VRHU TABELE KAO I PROSLE GODINE

zidoo

Znaci poneces malo tvrdju dasku, ustanes ujutro cim se otvori zica, odradis dva dunhilla da prsti sve, i onda iskuliras ostatak dana i kontas kak si bio dobar  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

millons

To sto je kriticno moze se obici, samo treba docekati 26.02., jebem ti posao, +0.5l za Haretove fotke

atymen

samo mi nije jasno,kada nema bas previse snega,a ni novih padavina na vidiku..da ovi sto rade na odrzavanju staza..ne dovuku sneg sa onih mesta gde se ne skija..i rasporede ga na ona mesta gde je situacija najkriticnija...ili da bar postave topove na ta mesta...nije dovoljno samo preci ratracima..jer ovako ce se i to malo snega na kraju izgubiti..i sve ce biti vise kamenja na stazama..ne volim Kopaonik,ali kod njih ima samo 25cm snega..ali staze su im u boljem stanju nego ove ovde..gde ga ima duplo vise...ne moze se uvek racunati na majku prirodu..treba iskoristiti na najbolji nacin ono malo sto se ima..

vip-jahorina

Kakav dan i kakve staze. I stvarno kritike su urodile plodom.
Sad sam zvao Kamcu da ga pohvalim, kad mi on rece da su imali jucer jedan ozbiljan sastanak. I vidi stvarno rezultat. Vertikala ogorijelica odradjena, olimpik do vrha, olipmik lijevak. Sator 2 odlican.....
Jos jednom pohvala od mene i naseg tima za Kamcu.

A za raju jedna kruska od ace!


Bojan NS


vip-jahorina

Uh, Aco salje rakiju za rakijom, a nikako do staze da mi je doci. Sad jos cevapi dodjose na stol....

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 01 February, 2011, 12:20:26
Uh, Aco salje rakiju za rakijom, a nikako do staze da mi je doci. Sad jos cevapi dodjose na stol....

Probali i æevape po tvojoj preporuci! Vrede svake marke!

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 01 February, 2011, 12:20:26
Uh, Aco salje rakiju za rakijom, a nikako do staze da mi je doci. Sad jos cevapi dodjose na stol....

Al ti je loseeeee VIP-e...strasno!!! Nije mi jasno kako to trpis! :P :P :P :P :P

Goga Mostar



smiki29

ima li ko kakav info za vrijeme? , kustro kaze mrka kapa , ozbiljnije snjezne padavine tek iza dvadesetog februara

Radiohead

Sve prognoze isto govore nazalost, samo sto je od nedjelje +10 tako da ce se otopiti dosta snijega pa nam opet slijedi 15 dana cekanja :'(

goran18

Da li je sada stvarno 3 c u plusu......:((((

vladexologija

Ne vjerujem. U Sarajevu je max 5 stepeni tako da tesko i gore moze da bude slicna temperatura.
Nadam se da ce ostati snjega dovoljno za subotu a poslje   :'( :'( :'(  , doduse od 10.02 su moguce padavine pa cemo da vidimo ....