• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


BOJAN-BG

opet ludnica

Korisnika online
  102 gostiju, 35 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, bojan_ns, vip-jahorina, PeRhAn, bluebell, LadyBird, vanja.t, bg011, stajaznam, haxomania, savic071, ssimalis, lmiletic, BuZz, harison, Benjamin, odad, Jeti Jeti, op,bord, savic.86, Zuti, Stale, vladan, loopjunkie, zoom-zoom, Bumbare, ivan-cro, zburkos, elez, gbauer13, skiDeki, looka17, dr-gonzo, viktor, md


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)







SADA NESTO POSEBNO ZA ZAHARIJU POTPIS NA CIRILICI OD GOSPODINA BRERE PRED SVJEDOCIMA SKIDEKIEM,MENE,BADJE sta reci neg SVAKA CAST  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Zaharije ce sad pasti u depresiju regge regge regge regge regge regge regge
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

haha ha, mora da brera opet ne zna za sebe od silnog alkohola  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i danas savrsen dan, sunce sija ko tepsija, nema vjetra, sinoc oko 23:00h dva ratraka su neko duze vrijeme sredjivali prelomnicu na ogorjelici 1, evo cekam 09:00h pa da odletim do tamo da vidim jesul sta uspjeli....cujemo se slike postavim oko 10:00h dok obidjem sve staze

millons

Cestitam na azurnosti, ipak je rana zora, VIP ekipa imate litar za pocetak. ;D

vranex

Hare majstore javljaj sta ima.. ja kontao sutra mozda skoknuti do gore ako je dobro.. ili da cuvam slobodan dan za kad napada metar-metar i po?

otrov

dobro jutro
ili sam pijan bio ili mi se ucinilo da su radili stazu sa vrha dvosjeda ogorjelica uz sam lift . ona fina crna stazica od 50-tak metra
share it with friend or two

millons


atymen

nisam bio na Jahorini skoro dve godine.....obozavam ovo mesto..nikad ga ne bi menjao za drugo skijaliste..ljudi su prijatni,smestaj,hrana..sve za desetku..i najzad ove godine se sve uklopilo da 13.02 dolazimo do vas..uplatili smo smestaj u holtelu Vucko..jedva cekam da stignem i da posle duzeg vremena ponovo stanem na skije..jedino me plasi vremenska prognoza,jer za sledeci vikend najavljuju debeli plus..;-((( i posto nema bas previse snega,..hmm..ne bi voleo da svoj zimski odmor provedem u sauni hotela..:-((( inace pogledao sam slike na ovom forumu..prelepe su..i ovi suncani dani su za kalendare...nadam se da su meterolozi malo pogresili..i da ce bar malo snega ostati i nama..mozda i da padne koja pahulja do 13..treba da budemo optimisti..a svima onima koji su sad gore..zelim dobro skijanje..i lepe snezne trenutke..pa se vidimo za dve nedelje..pozdrav ..Atila iz vojvodine....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

POLJICE
















jedino je ovo najkriticnije  cr:) cr:) cr:) cr:) cr:) cr:) cr:) cr:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

OGORJELICA














OGORJELICA 2 trenutno ne radi ako bude guyve pustit ce je u pogon



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)