• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

danas je bio savrsen dan...staze su odlicne, s tim da su najvise poljice popustile oko 14:00..ogorjelica se drzala dobro..dok su zeljo i olimpik bile ubjedljivo najbolje, praca nije radila ne znam sta cekaju...poslije 13:00 se pocela stvarati guzva na liftovima ebga vikend a prelijep dan.....vozio sam s cosom, dekiem,bojanom, brerom, davorom, ne mogu se sjetiti bilo je jos drustva...te smo cos i ja snimili neke klipove ne vjerujem da cete ih vidjeti ubrzo imamo iznenadjenje za vas.....sad rucam a slike postavljam cim odem do ace....veliki pozdrav s Jahorine

otrov

imal ko da mene resetuje? U da izgubio sam partizanov sal na ogorjelici u subotu jel neko nasao.
share it with friend or two

dale


DarkoN

Quote from: davor77 on 30 January, 2011, 17:05:55
imal ko da mene resetuje? U da izgubio sam partizanov sal na ogorjelici u subotu jel neko nasao.
nije valjda da je dotle doslo? probaj sa ctrl+alt+del  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
p.s. sto se tice partizanovog sala i nije neka steta sto si ga izgubio  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Quote from: DarkoN on 30 January, 2011, 17:11:41
Quote from: davor77 on 30 January, 2011, 17:05:55
imal ko da mene resetuje? U da izgubio sam partizanov sal na ogorjelici u subotu jel neko nasao.
nije valjda da je dotle doslo? probaj sa ctrl+alt+del  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
p.s. sto se tice partizanovog sala i nije neka steta sto si ga izgubio  devil:( devil:( devil:(

Iskreno mi je zao zbog tvog gubitka Davore... Ne obracaj paznju na Darka, on zivi u zabludi  devil:( !


01xxx01

pa gdje ste vi svi danas?  3:(

mene bilo svuda, prvo Poljice pa Zeljo, pa upadosmo nekoj djeci na trku na Olimpiku ali srecom sklonise djecu pa sam ostala tamo iako ovi moji nisu htjeli pa sam zvala Davora da dodje pa onda na Ogorjelice 1 i 2 pa na Poljice pa opet na Ogorjelicu i ugledah tu i Harisa u letu kako projuri!

staze najbolje na Olimpiku kao i obicno (i Zelji), samo sto nisu sredili citav Olimpik nego dvije trecine samo, gore je bio cjelac na vrhu. super je bio, nigdje kamenja, jedino mi je onaj tanjir odbio vecinu unutrasnjih organa, al' hajd da ne kenjam puno - super je bio!
razbila sam i fobiju od Zelje - skontala sam da sma ono jedanput kad sam tamo skijala bila te "srece" da je bio led pa sma se zato istraumirala budala. nije bio los danas ali je kasnije vec izbilo kamenje pomalo.

ostalo - kamenje na standardnim mjestima i led na standardnim mjestima, plus pocela pomalo da izbija zemlja, ali se sve moze fino izbjeci.

diiiiiiiiiiivan dan bio, sunce cijelo vrijeme, odoh da nadjem koju slicicu da zakacim!

minjon81

Bravo Sanjice!!! Bas mi je drago za sjajan skijaski dan!!!

otrov

Joj darko kud danas nisi dosao. Mislim da bi te ja i sanja izgrudvali. Slab mi net inace bi isle slike
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 30 January, 2011, 17:32:52
Joj darko kud danas nisi dosao. Mislim da bi te ja i sanja izgrudvali. Slab mi net inace bi isle slike

Majo -  hug:(

Davore - de posalji meni na gmail, de de!  hug:( (ulizivacki)

Darko -  devil:(

DarkoN

nisam danas mogao nikako. sad cekam da sanja postavi slike  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 30 January, 2011, 17:47:52
nisam danas mogao nikako. sad cekam da sanja postavi slike  devil:(

moram ih malo smanjiti, dzinovske su. hajmo sutra na skijanje dok ima jos ovog snijega!  devil:(

01xxx01

evo, u dijelovima.

prvo malo P.LJ.C.

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

O.L.M.P.K.

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

otrov

share it with friend or two