• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Ja mislim da bi zene s ovog foruma trebalo da dobiju te dukseve bez nekih posebnih zasluga. Nije li dovoljna zasluga da su zene i da imaju po vise od 1000 postova. Ma mogu i majice kratkih rukava :)

otrov

Jutro. Ima li ko za prvu zicu? Bojane pazi sta stavljas  :o
share it with friend or two

snjezana

Quote from: MarijaBB on 30 January, 2011, 08:23:06
Ja mislim da bi zene s ovog foruma trebalo da dobiju te dukseve bez nekih posebnih zasluga. Nije li dovoljna zasluga da su zene i da imaju po vise od 1000 postova. Ma mogu i majice kratkih rukava :)

potpisujem....  :bravo::( :bravo::(
pa nema nas puno

01xxx01

Quote from: snjezana on 30 January, 2011, 08:50:24
Quote from: MarijaBB on 30 January, 2011, 08:23:06
Ja mislim da bi zene s ovog foruma trebalo da dobiju te dukseve bez nekih posebnih zasluga. Nije li dovoljna zasluga da su zene i da imaju po vise od 1000 postova. Ma mogu i majice kratkih rukava :)
potpisujem....  :bravo::( :bravo::(
pa nema nas puno

ma nema nista od tog, to je neki cisto muski CLUB kol'ko ja vidim!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

elem, odoh na skijanje!
:-X

skiDeki

Dobro jutro 8) Na Jahorini suncano, po koji oblak, staze utegnute i tvrde anan
Evo me  u m&m  pijem sa slaviso kafu i ceka da drug brera sidje iz sobe, malo nam se uspavao......
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

Gdje si na prvoj zici deki. Morao sam sam
share it with friend or two

snjezana


rahelaecd

Pitanje: "Zasto vec u 25 do 4 mi kazu da je zadnja voznja i u 15 do 4 vec ne pustaju na lift?".  I prosle godine me je to nerviralo, pogotove pred proljece kad su staze najbolje ujutru i kasnije (tek poslije 3 pocnu da lede).

Skipass se plati za ovo:

Poludnevna (9.00-12.30)      20      12
Poludnevna (12.30-16.00)     20     12
Dnevna      30     20
Dnevna (11-16)      27     18


DarkoN

zato sto im treba je*ati sve po spisku da bi poceli da rade svoj posao kako treba.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

jos jedan fin i suncan dan na jahorinu.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

grudva

ma najgora stvar u zadnjih par godina je ukidanje tackica, npr ko ne noci gore nego dolazi preko dana mogao je potrosit para i u popratnom sadrzaju, npr sjest na pice, nesto pojesti u toku dana. ovako sad kad odem ko na trkama, stopam vrijeme prema gore, stopam prema dole, noge trnu al nema predaje  ;D ;D ;D. bila dobra stvar pogotovo pocetnicima, sve ostalo ok, dobrih promjena je bilo puno vise pa ne zelim da kritikujem.

vampir_toza

E ljudi, moze li jedna informacija.
Po sadasnjem stanju i vremenu kakvo ce biti sta mislite kakvo ce skijanje biti za vikend?

Pozdrav iz BL, vidimo se u èetvrtak!!

sesoni


dasa

Sta je sa kamerom broj 3? Daj te je resetujte vec jednom vec 6 dana stoji sunce i dobar pogled. :-\