• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


djmiros



Jutro izgleda super, a ja sutra dolazim. ole

otrov

Dobro jutro. Malo je maglovito,ali dovoljna vidljivost. Sestosjed ogorjelicu trenutno ciste
share it with friend or two

Bojan NS

Deluje da bi mogao biti dobar dan, uskoro cemo proveriti

Bojan NS

Inace sinoc sam primetio jednu "zanimljivost", prolazimo pored Pegija na Poljicama kod kraja lifta kad ono stoje ratraci upaljeni napolju, izgleda nabijaju radnu satnicu, vozaci presli staze  na brzaka, posle izgleda otisli u kafanu a ostavili masine da rade, nek se vrte radni sati

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

oooo kakv dan, mislim da ce se ponoviti onaj 25.01. Sune, ne puse vjetar...vjerujem da bi danas trebalo raditi sve dovoljno su nabili snijega...smrdim na dim ko da su me susili...brane jos ne moze doci k sebi..ja se lagano popravljam drustvo pozdrav vidimo se na stazi

otrov

Wow kakav dan. Idemo. pokret pijanice
share it with friend or two

goran18

Moze li mi neko reci kakve su staze za skijanje posto bih hteo doci u nedelju, i da li ce raditi sve zice...pozz anan anan

djmiros


Big_DANE

Quote from: goran18 on 29 January, 2011, 08:59:57
Moze li mi neko reci kakve su staze za skijanje posto bih hteo doci u nedelju, i da li ce raditi sve zice...pozz anan anan

Ma staze su extra...radice sigurno sve...jedino ako ne padne maglustina da se ne vidi prst pred okom!!!!! To ti niko ne moze reci jbg!!!!!

Quote from: djmiros on 29 January, 2011, 09:11:59
Hocu da rade sve kamere police:(

HAREEEEEEEEEEE...idi vici na VIP-a da se resetuju te kamere!!!!!!!!!!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Rade liftovi:
poljice sestosjed
poljice tanjir
ogorjelica sestosjed
ogorjlica dvosjed
zeljo tanjir
olimpik tanjir

staze dobro ispeglane i tvrde.















Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cujemo se kad se zavrsi BORDANJE  ole

Filipino

Parking na Poljicama je prilicno pun.
Konacno je Jahorina ono sto treba biti,puna snijega i skijasa( i bordera naravno)

MarijaBB

Vip, daj napravi statistiku visine nijega i temperature kao sto je na INfokopu uradjeno. Super je stvar. Kliknes isti datum samo mijenjas godinu i vidis retrospektivno kakavo je stanje bilo zadnjih 5 godina.
Koliko sam ja uspjela da analziiram, 2009 godine je u ovo doba bilo samo malo vise snijega, a onda kad je zavaljalo, polovinom februara..... definitivno jedna od onih boljih godina, a najbolja u zadnih 5.

skiDeki

Evo i mene sa staze, dan skoro perfektan, suncano samo se ponekad navlacila magla i to na donje delove. Staze  su ujutru bile odlicne, a posle 12h su popustile zbog velike kolicine skijas. Inace odlican dan za skijanje. Sad rucak pa na cuganje...

Inace sunoc je bilo rostiljanja isper m&m pa posle cuganje u Royalu...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...