• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: harison on 28 January, 2011, 15:26:09
dragi clanovi i gosti jahorinskog foruma koji su na jahorini ili u blizini, zelim da vas pozovem ..saborno mjesto je u naselju sator ako niste vidjeli u navedenoj temi za parti...hrana je organizovana,, vi pice ko bude u mogucnosti nek ponese i 2dl ce biti dovoljno...cut cete muziku i orjentir ce biti auto VIP JAHIRINA...kratki navigator: nalazimo se ispod kafane peggy 200m...a od poljica hodanjem 15min.....ne ustrucavajte se pozvani ste vidimo se na ludom provodu koji organizuje VIP JAHORINA...alllloo sarajlije i paljani put pod noge pa se vidimo od 17:00 pa na dalje

ej, ne da si upadljiv nego UPADLJIV!!!!!

vidjela sam te danas iz Kolibe mozda nekad oko dvojke!  devil:(

otrov

share it with friend or two

sesoni



DarkoN

ovakva promjena mora biti pracena sa snijegom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

eeeeo  royalu ludilo...svaka kacas za organizaniju VIP JAHORINE tu su bili davor77,darkon,deki,bojan,savic,curke neke jedna od njih davorova...bojan bg, bojan ns, slavovac,slovenci,zagrebcani,rala,miki, koga sam izostavio sorry.rakija piva radi jedva kicam s mob. Brere sitra si naebao zapamti to....camera radi rojal krcat extra xutra repriza u pola s lukon breraaaaaa dolaZiii hahahahhaaa

Nichifor

Quote from: harison on 28 January, 2011, 23:10:29
eeeeo  royalu ludilo...svaka kacas za organizaniju VIP JAHORINE tu su bili davor77,darkon,deki,bojan,savic,curke neke jedna od njih davorova...bojan bg, bojan ns, slavovac,slovenci,zagrebcani,rala,miki, koga sam izostavio sorry.rakija piva radi jedva kicam s mob. Brere sitra si naebao zapamti to....camera radi rojal krcat extra xutra repriza u pola s lukon breraaaaaa dolaZiii hahahahhaaa

:o :o :o, jes to toliko pijan regge


looka


pinkpanter

Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

otrov

share it with friend or two

looka


sesoni



sesoni