• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead

u sarajevu nema naznaka da ce biti snijega :(

split ski team

Evo je pada 3 ure u Slitu, pa valjda ce i vas gori vise zatrpat :P :P :P :P z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)

DarkoN

u sarajevu je poceo da prolijece   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

I can go with the Flow...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala, ebga kupio mi je brera za godisnjicu braka  :bravo::(

slavonac


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


MarijaBB

Ovaj snijeg sto je krenuo na Jahorinu, istresao se u Drnisu u Hrvatskoj.

Radiohead

ja jbt, da ne povjerujes u HR snijeg na moru , a kontinentalnio dio sunce uglavnom
dobro bi nam doslo nekih 20tak cm snijega
al ove prognoze sve bezveze, svaka razlicito govori

hannibal dr lecter

Јој како завидим свима вама што сте скијали јуче  :-\
Ипак, хвала вам на феноменалним сликама  :bravo::(
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

srdjanmrda


gale123

pozdrav, imam se namjeru zaletit iz osijeka na jahorinu pa me zanima samo jel ima snjega, skijasa i dali zicare rade? nadam se da ima neka dobra dusa koja mi moze odgovoriti

DarkoN

kao prvo dobrodosao. kao drugo odgovoricu ti samo zato sto si novi. na jahorini ima snijega i skija se na svim stazama osim prace, ocekujemo da ni i ona mogla da radi za vikend. da si prelistao 2-3 strane u nazad vidio bi i slike koje smo objavili stale, hare i ja a slikane su juce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

gale123

Quote from: DarkoN on 26 January, 2011, 13:03:01
kao prvo dobrodosao. kao drugo odgovoricu ti samo zato sto si novi. na jahorini ima snijega i skija se na svim stazama osim prace, ocekujemo da ni i ona mogla da radi za vikend. da si prelistao 2-3 strane u nazad vidio bi i slike koje smo objavili stale, hare i ja a slikane su juce.

hvala ti puno, pa vidio sam slike i neke postove ali mi je ovaj post malo iznenadio pa mi nije bilo jasno jel sad ima ili ne (RADIOHEAD
Jr. Member

Poruke: 15


         Odg: Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio
« Odgovori #375 - objavljeno: Danas u 09:59:24 »   

u sarajevu nema naznaka da ce biti snijega :()


Radiohead

mislio sam na dodatni snijeg, trenutno je u sarajevu poluoblacno i suncano tako da ne vjerujem da ce biti dodatnih padavina
a slike od juce sve govore