• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

HeAd

ma kad bi oni pili ovaj nas divlji whiski morali bi da zacepe i guzicu da se ne bi lansirali  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

cos

Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:16:45
ma kad bi oni pili ovaj nas divlji whiski morali bi da zacepe i guzicu da se ne bi lansirali  (:smijeh:
ko bi rekao da ovaj nas Head radi u jednoj uglednoj banci i dobro pozicioniranom mjestu . Svi bi rekli da je neki kafanski decko (:smijeh:

HeAd

Quote from: cos on 25 January, 2011, 19:25:43
Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:16:45
ma kad bi oni pili ovaj nas divlji whiski morali bi da zacepe i guzicu da se ne bi lansirali  (:smijeh:
ko bi rekao da ovaj nas Head radi u jednoj uglednoj banci i dobro pozicioniranom mjestu . Svi bi rekli da je neki kafanski decko (:smijeh:

cosa necemo sada ko sta radi...da ne bi izvadio tvoj dosije  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

drm

@cos,
Da li radi Kozara i kako je tamo?

otrov

ja idem sutra na kozaru na nocno  pa ti javim
share it with friend or two

cos

Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:28:28
Quote from: cos on 25 January, 2011, 19:25:43
Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:16:45
ma kad bi oni pili ovaj nas divlji whiski morali bi da zacepe i guzicu da se ne bi lansirali  (:smijeh:
ko bi rekao da ovaj nas Head radi u jednoj uglednoj banci i dobro pozicioniranom mjestu . Svi bi rekli da je neki kafanski decko (:smijeh:

cosa necemo sada ko sta radi...da ne bi izvadio tvoj dosije  (:smijeh:
nego u subotu nemoj a da nisi na Jahorini i mogli bi neko okupljanje mozda organizovati poslije skijanja u Royalu oko 16:00 h

Goga Mostar

Dan iz snova, zavidim vam, eto ekipe iz Mostara od 05.02.do 12.02. dolazi nas 40, vina i rakije pun kombi, vidimo se gore, nadam se da ce biti ovakvih dana.
VIP-e nasao sam Kamèin broj, a ti si barem mogao reæi da mi ga nemozes dati, dva puta sam ti pisao!!!!!!!

drm


drm


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

trampatoni
dobro dosli, dobar provod zelim
a ovo za broj...ipak je to Kamco nije kerozinka..oept malo teze je dobiti broj od odgovornih lica kao naprimjer sto je BRERA

otrov

share it with friend or two

drm


otrov

Quote from: cos on 25 January, 2011, 19:40:27
Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:28:28
Quote from: cos on 25 January, 2011, 19:25:43
Quote from: HeAd on 25 January, 2011, 19:16:45
ma kad bi oni pili ovaj nas divlji whiski morali bi da zacepe i guzicu da se ne bi lansirali  (:smijeh:
ko bi rekao da ovaj nas Head radi u jednoj uglednoj banci i dobro pozicioniranom mjestu . Svi bi rekli da je neki kafanski decko (:smijeh:

cosa necemo sada ko sta radi...da ne bi izvadio tvoj dosije  (:smijeh:
nego u subotu nemoj a da nisi na Jahorini i mogli bi neko okupljanje mozda organizovati poslije skijanja u Royalu oko 16:00 h
to je vec kao dogovoreno
komunalac posalji mi svoj broj ako nisi i ti funkcioner :P
share it with friend or two

cos


drm