• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Mogu zamisliti kakv je bio dan...kad je na Fruskoj bio predivan....  RATRACI tabaju!!!!!!!!!!!


zver


brera

Ratraci rade, rade da bi neki sutra opet u¾ivali. Neka, neka, sad èe uskoro subota. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

otrov

odlicno .. pohvale ... snijeg je danas malo meksi poslije suncanog dana i sad ga je trebalo utabati dok nije minus jaci i sad to kad stregne ima da uzivaju ljudi gore ... ko moze a jos nije odlucio da dolazi sljedecu smjenu neka se pakuje .. bice predobro
share it with friend or two

DarkoN

sad sam dosao sa jahorine. dan je bio predivan. snijega ima, topovi malo radili,  guzve nije bilo nikako. cekanje na sestosjedu 0 min. sve u svemu dan odlican. slike kacim posle.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cos

Znaci uskoro ce da se na Jahorini mjeri visina snijega u metrima. Za termin 29.jan-04.feb osnovna jedinica za mjerenje snijega na Jahorini je 1metar.


ole

brera


DarkoN

ima jos slika kod hareta. jedna je specijalno za sanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cos

Darko  :bravo::( dan je bio koliko vidim po slikama exstra

gogo6309

vidim fantazija od dana.na zadnjoj slici ipak se vidi da je meko i da kamenje i zemlja isplivava. ali bice jos snijega! za mart sam planirao 2 sedmice.
u medjuvremenu  koji dan u salzburgu, okolina i par dana tirol, sölden, serfaus ....

otrov

share it with friend or two