• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Stale se fokusira na dobru sliku... najbolji digitalac na svjetu nema 5cm dug,sirok 1cm















Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)











EVO malo i PRAÈE neko je trazio tako da sam se mal potrudio  sleep:( cekam rakiju





HeAd

praca ne djeluje lose ima tu materijala za napraviti stazu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: HeAd on 24 January, 2011, 15:57:15
praca ne djeluje lose ima tu materijala za napraviti stazu....

napravili su dvije trake...jedna skroz desno prema S-u, a druga osnovno prema praèi bilo mi zao sto ne mogu dole gledaj pudera..pa kad razmislim valjalo bi se poslije pjeske vracati  3:(

brera


brera

Stale i Hare toliko po¾urili na 6 guze da su morali sami èistiti snijeg sa korpe da sjednu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


HeAd

ja skijam godinama na Jahorini meni ove staze izgledaju sasvim pristojno....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

pa cuvaju Pracu da puste za vikend kad vi svi stignete!  ;)

brera


DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 16:20:26
pa cuvaju Pracu da puste za vikend kad vi svi stignete!  ;)
mislis kada mi stignemo. vidis koliki je snijeg na praci, taman da te mozemo lijepo zatrpati.  devil:(

samo mi sa foruma kada dodjemo ima da napravimo guzvu.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


01xxx01

Quote from: DarkoN on 24 January, 2011, 16:24:49
mislis kada mi stignemo. vidis koliki je snijeg na praci, taman da te mozemo lijepo zatrpati.  devil:(
samo mi sa foruma kada dodjemo ima da napravimo guzvu.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote

kao mislis? pa i rekla sam "kad vi svi stignete"  ???

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

necemo da izdajemo nase pozerske fazone...cekamo tebe pa da zajedno poziramo za raju s foruma  (:smijeh: (:smijeh: obecao si drzim te za rijec  hug:(