• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro svima
Sarajevo je trenutno progutala neka opasna magla, dok je gore kako se vidi preko web-cam puno bolje... s tim da je tek 07:00h... staze se i dalje dobro dr¾e svaka cast slu¾bi nadam se boljem vremenu bez magle...evo magla se vec pocela povlaciti  ludzatobom:((



BOJAN-BG

hare kakva tebe muka natera da poranis ovako

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ivke

U Loznici opet veje :) Nadam se da je tako i na Ja  :bravo::(

tvrdi

ljudi pada li,ima li kamena na zelji ?

bang

mislim da nema potrebe za brigom, nisam bila juce na zelji, ali s obzirom da su ostale staze ok, mislim da je zeljo perfect!!! i mi se spremamo za pokret, magla se poprilicno digla, ali isto tako je poprilicno hladno ......

01xxx01

u sarajevu snijeeeeeeeeeeeg  s:nij)

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 09:17:32
u sarajevu snijeeeeeeeeeeeg  s:nij)
vec sam se zabrinuo da ces da kazes da u sarajevu ne pada  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ivke


01xxx01

Quote from: DarkoN on 24 January, 2011, 09:18:36
Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 09:17:32
u sarajevu snijeeeeeeeeeeeg  s:nij)
vec sam se zabrinuo da ces da kazes da u sarajevu ne pada  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bjezi ba ti, sinoc ste me jos nasikirali da pomislim da sam prolupala - odem na drugi kraj kuce da izvirim na suprotni prozor - ni tamo ne pada!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Radiohead

Evo da i ja kazem koju 8):
Staze OK manje vise bilo je kamenja, al ko zna Jahorinu snadje se, za ostale nazalost to je problem koji kvari ugodjaj.
Imam pitanje za VIP-a:
Na Ogorjelici 6sjed dodjem u 15:45 a decki vec zatvorili, pitam moze jos jedna voznja-Oni meni ko kakvom
tupavom turistu: Staza se zatvara ne moze!Bilo je jos ljudi i svi su ono stajali 5 minuta ispred, ali bezuspjesno.
Nije da mi se dan pokvario zbog jedne voznje ali bezveze.
Kome se zaliti da se ne ponavlja ovo?
Jedva smo docekali snijeg i umjesto da lift radi do 16:30 ili 17:00 - jer se vidi,
oni ranije rastjeraju ljude... 3:(
Pozz

DarkoN

zadnje dvije godine zatvaraju u 15:45, pokusavali smo se zaliti ali je bilo bezuspjesno. mozda se ove godine moze nesto vise uraditi po tom pitanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ime