• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

slavonac

e i mi èekamo u slavoniji da BIH  napravi koridor  c 5    onda æe mo i mi moæi dolaziti na jedan dan  sada nem trba neki 5 sati    vo¾nje  u jednom smijeru anan anan

loop

allways stand sideways!

rahelaecd

Hvala na dobrodoslici,
forum kao i svake druge forume koristim da dobijem neku informaciju, pa rekoh da i ja ostavim nesta na njemu :). Prvo mozda sam dosao malo kasno gore oko pola 1 pa eto nisam vidio stazu kakva je bila prije, tako da ovo sto sam rekao vazi od tad. Inace nemam nista od pohvala niti od kritike (nemam gore hotele ni vikendice), vec samo iznosim svoje misljenje kao i svi ostali. Gledajmo realno, mene kao skijasu koji dodjem na planinu (e sad blizu sam ne placam nista osim goriva i skipassa, sto je olaksavajuca okolnost) ne zanima kakav je snijeg, jel tezi ili laksi. Mene zanima da na planini dobijem ono sto platim, a to su lift i uredne staze. Cak bi bilo fer i da nema skijanja u nekim terminina, da stanu liftovi ako treba sat da se malo dorade staze. Drugo ne znam zasto bi neko pricao da je sve idealno ili opravdavao nekog sem ako nema nekog interesa. Danas sam skijao na Ogorjelici, od pola 1 pa do 3, i licno nisam nista govorio za znakove, cak sam iznenadjen da ih ima , vec me je nerviralo onoliko kamenje, sto nisam mogao da izaberem kojim putem da se spustim a da mi skije ostanu citave, pa ono kao i svi ostali, sklanjas se po onim mekanim hupserima (kojih je bilo na dosta djelova koji su inace trebali biti  utabani). E sad provod je provod, da je super gore, super je, ali treba kritikovati a ne odobravati ovo. Ipak da je sve ok, da su staze uredjene, da je posijana trava ovde bi i 20 centimetara bilo kakvog snijega bilo dovoljno, sto znaci nebi se ganjali po blatu i kamenju sto je bio slucaj citavo ovo vrijeme. O topovima ne trebam nista da govorim, o njima ce pricat ljudi koji plate po 100e na dan. Nebitno kakva politika je gore, da svak koji ima vikendicu i hotele posalje svoje radnike sa busenom trave mislim da bi sve bilo idealno :D.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

super si druze...svaka cast slazem se s tobom..a za travu mozes usput i pogledat slike Jahorina LJETI ma ne moze bit zelenije..jedino ako se ne posadi neka stvarka za one smjesne cigare tad bi gorilo orilo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: evo idu slikice napravljene od prije nekih 1sat

dale

Hoce covek da sadi travu u kamenu?!?!?!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ratraci na djelu  :bravo::( , sutra taman svje¾e  anan svratili malo da se i oni poprave u R.Vrata  :bravo::(










vidi se koliko se vidi :D ebga MRAK LJUDI

DarkoN

hare nema veze sto je mrak bitno je da ne kisne gloova.

sto se tice kamenja covjek je upravu. treba biti iskren i priznati da je kamenje virilo i kada je bilo 1m snjega. staze treba da se uredjuju i ljeti a ne da se ceka snijeg da sve pokrije. ko je bio gore kada nije bilo snijega zna o cemu pricam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

jbg..kamenje je uvjek gore problem...ovo sto vip prica problem je sto je ovo prvi snijeg i prvi put se rade staze ove godine....malo to kamenje se razgrne sa strane s vremenom  (:smijeh:....ma ljudi nema nista dok cjela planina ne bude pod topovima...ovo sve je kako je tako je....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


dale

Zna se dobro na kojim delovima nije dosta ni 8 metara snega,ali kad dobijete sve to sto zelite,travu,sve nove sestosede,topove,
zirafe,uredjene parkinge i sl.,Jahorina ce da bude u cenovnom rangu sa zapadnim skijalistima,a onda ce biti zamerka sto tamo
negde ima 250-300 km staza,na Jahorini 20 km,pa skup je ski pass za tako malo km staza i tako u beskraj........

01xxx01

ljudi, a kakav je ovo znak? mene pitali neki stranci i nisam znala pa sam slikala da vas pitam!


HeAd

pa znak da se ne prolazi tamo...oli ti zatvoreno za prolaz  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

rookie

Znak da ne smiju prolaziti skijashi u zhutoj i samo zhutoj opremi!!!
3:(

01xxx01

Quote from: HeAd on 23 January, 2011, 23:04:45
pa znak da se ne prolazi tamo...oli ti zatvoreno za prolaz  anan

pa to sam i ja kontala, ali su svi prolazili (poljice)

hmmmm

DarkoN

hare mislim da bi to ipak bila baba s mudima  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ma ljudi treba uzivati u ovome koliko se moze. kao sto dale rece na pojedinim dijelovima nije dovoljno ni 8 m snijega. kakvo je skijanje ako ne zaradis bar jednu parnicu.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...