• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

dale

Slavonac
Znaci da nije lose ako staze malo popuste(od sunca npr.) i taj malo vlazniji sneg prebacis na kriticne delove,potom
utabas i pustis da ga stegne nocni minus i to je to.Sa sitnim prsicem mozes samo da"nasminkas" stazu i posle sat
vremena ga tamo vise nema.U martu imas relativno malo snega pored staza,a dobru podlogu starog i tvrdog snega
na stazama i bez problema skijas i na +7-8(severoistocni polozaj staza na JA,koje su malo pod uticajem sunca).
Naravoucenije:bolje 15 cm tvrdog nego 30 cm mekanog hahahaha....

dale

Verujem da ce staze za vikend biti puno bolje,jer ce tada vec biti vise puta utabane,tako da ce biti super skijanja!! Pozz

DarkoN

brera nisam slagao. vidim da si nasao mjeru za mene.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

ja ne znam gdje vas dvojica zujite, ali kod mene ne pada snijeg?!  :-X

vip-jahorina

104 gostiju, 38 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, hjuz, Filipino, zver, greeny, zaharije, ser, DarkoN, leone, drm, vladansj, olimpija, shejlo, ratkob, nesvrstani, manco, srdjanbu, 3d, 01xxx01, srdjanmrda, ski-mike, tinicaa, elez, cips, zburkos, gorstak, MOKE, Slatky, lagom, miljan, dredd, BOJAN-BG, COCO, dale, brera, darko5, MIRKO, gbauer13
ole

brera

Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 21:06:01
brera nisam slagao. vidim da si nasao mjeru za mene.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
©ta Sanja reèe? Kod nje ne pada  s:nij). Ko da je Sarajevo razvuæeno na 200km?! 3:(

BOJAN-BG

i na kameri se vidi da malo provejava sneg

rookie

Danas je bilo extra!!! Osam sati ukupne voznje ali se isplati doci cak i na jedan dan , Jahorina u srcu!!!

Nichifor

Quote from: rookie on 23 January, 2011, 21:30:16
Danas je bilo extra!!! Osam sati ukupne voznje ali se isplati doci cak i na jedan dan , Jahorina u srcu!!!

rookie a od koliko do koliko si vozio?

Zuti

ajmo svi na skijanje....

rookie

Vozio iz tuzle po katastrofalnim putevima 4 sata u jednom smjeru :)

rookie

 3:(

[prilog je obrisao administrator]

rookie


vip-jahorina

rookie je "zivi dokaz" da ova planina je jedinstvena i u srcu svima nama cr:)

samo kratko vezano za znakove (bez usporedbe sa kopom, dosta smo o tome u forumu pricali)
ovi postojeci su postavljeni prosle godine, prije toga ih skoro nije niti bilo.
ali sam vec najavio da su naruceni novi. dali su ih postavili ne znam, ali mi je Kamco rekao neki dan da postavljaju zastite na topovima.
znaci, oni koje prate vide napredak.
staze: naravno da nece jos koju godinu biti vrhunske, ali svake godine bolje i bolje. samo cu kratko o tome: prvi je snijeg, hladno je i snijeg je onda mekan te staze je tesko pripremiti.

sesoni