• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: davor77 on 23 January, 2011, 18:20:22
da u petak sam gore pa se nadam vidimo
xxx jesi gore petak ? pita me gospodja oce biti djevojaka :)

nije valjda davore da dolazis sa lepsom polovinom,znaci nista od alkohola  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

ma ja svakako ne pijem   (:smijeh:
malo smo skrenuli sa teme .. hajmo u kafanu
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bas odosmo u off

EVO OVO JE KAFANA ZA ONE KOJI SU SE IZGUBILI
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1104.new;boardseen#new

bit ce cura, brera povukao konvoj iz SLOVENIJE  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


01xxx01

Quote from: davor77 on 23 January, 2011, 18:20:22
da u petak sam gore pa se nadam vidimo
xxx jesi gore petak ? pita me gospodja oce biti djevojaka :)

i don't think da cu igdje u petak, posto sma vec uzela ponedeljak  :P ubice me na poslu neko  :-X

a nisi valjda ocekivao da ti ja babysit gospodju, shokirata sam  :o ja sam uzivo praaaaaaaaaaaaavo unfriendly i antisocial, pogotovo sa boljim polovinama (i muske i zenske)! predlazem da zemljakinju uparis sa jos necijom boljom polovinom - npr Harisovom!
jedini nacin da se ja druzim sa necijom boljom polovinom je recimo da se Minjon smuva s nekim od vas!
:P

Ime

Quote from: harison on 23 January, 2011, 17:32:20
moj dragi ja bi sacekao pogledao slike pa onda pricao...staze su ebga ko zna voziti EXTRA...a isto bi te pitao jesil ti vidio ista od magle kao neki znak...trebalo bi gore napravit po tvom neke LED znakove da kad ga vidis oslijepis.... ljudi su fer i posteni puno znakova puno zaobila¾enja  (:smijeh: nemoj se sta naljutit sam mi je malo ovak zmeljhavo kad neko pise poput toga,a iskijao se kao u pola februara
Slike mogu da lazu, ja govorim iz svog danasnjeg iskustva. Staze su mogle i trebale biti mnogo bolje, bez obzira koliko neko volio Jahorinu ili ne. Znakovi na stazama (oznake tezine, putokazi...) su nesto sto je standard U CITAVOM SVIJETU - smijali bi se Austrijancima kada bi rekli "sto ce vam znakovi, samo nas pitajte sta vas zanima!". E pa tako se neki smiju i nama ovdje, ja sam danas upoznao nekoliko slovenaca kojima nije jasno zasto nema nikakve oznake nigdje i koji su bili u grcu sve vrijeme da ce se izgubiti. A kamenja je bilo toliko da sam dobio 10ak parnica na skijama, a jedan kamencuga mi je i ozbiljno ostetio skije. Nisam pocetnik, pa je prica "ko zna vozit" ovdje neprilicna.

BOJAN-BG

druze nedolaze slovenci ovde da bi trazili zapad nego balkan

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


leone

kako je bilo zadnjih godina sad i ima svega....ratraci rade,snig pada,vani minus....................

HeAd

mislim da bi se staze dale napraviti...mada od ocekivanog metra snijega palo ga je 40 centi  3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

mogu li ja, mogu li ja, glede oznaka?
mislim da nema sanse da se iko izgubi ili zaluta ili ode negdje odakle se ne moze vratiti. na vrhu imaju oni znakovi, e sad - kad je magla ne znam bas sta moze po tom pitanju da se uradi?
jedino da ne rade staze?!
mi smo se danas prebacivali - prije podne, kad je bila najveca magla - sa poljica na ogorjelicu i nazad i zamalo sam se zabila u onaj znak za ogorjelicu, iako znam gdje je - toliko je bilo magle  (:smijeh:

a kad nema magle vise se i stze i ljudi i znakovi i mislim da se bas tesko "izgubiti", tj nemoguce...

staze se jesu razrovale, ali po onih par istih mjesta - top je najpotrebniji na onoj gore prelomnici na vrhu poljica (tj tamo gdje izadjes kad se vracas sa ogorjelice, gdje uvijek lezi po nekoliko ljudi  >:D), bilo je kamencica, opsovah nekoliko puta, ali moze se zaobici. e jedino sto je svima frka da se tamo spuste pa se napravi guzva i onda shit - ne mo's ni zaobici hrpu ljudi tako lako.... eto, ja bih taj top i bicu zadovoljna... i led je naravno standardno izvirio gore odmah iznad brerine vikendice....

ne odoh na olimpik, jel' bio ko danas?

drm


BOJAN-BG

opet ludnica

37 gostiju, 37 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, brera, minge, BigCat, 01xxx01, Genius, vigor, JoMa, Peglas, darko5, drm, zzdado, davor77, emil, aquilla, lmiletic, Juga90, Ivke, Mladen_BL, rendzer, HeAd, Slatky, sipy, pp, djmiros, suncan dan, seiko, rasty, LadyBird, savic.86, sshairo/NoraBiH, SVOXY, rolex, skiDeki, bojan_ns, Stevicaaa, Fiona