• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

necu nista napisato, znate moj komentar.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 17:49:00
necu nista napisato, znate moj komentar.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

POZIRANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

share it with friend or two

DarkoN

davore ni ja ne mogu da vjerujem da je do sada izdrzala da ne objavi neku takvu sliku.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. samo vam ja falim na onoj slici pa da bude full pozerska slika.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: harison on 23 January, 2011, 17:49:54
Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 17:49:00
necu nista napisato, znate moj komentar.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
POZIRANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


buahahahahahahaaaaaaaaa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: znala sam naravno sta ces ti da napises  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ali ovo je bar opravdano poziranje - jedna slika za Breru, druga za Snjezu, inace nam nikad ne bi palo na pamet  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


otrov

darkon mora da ce jugo neki cim je izdrzala da ne stavi :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 17:52:22
davore ni ja ne mogu da vjerujem da je do sada izdrzala da ne objavi neku takvu sliku.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
p.s. samo vam ja falim na onoj slici pa da bude full pozerska slika.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vas dvojica ste kriticni - ne zna se koji je veci sminker i pozer  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mislim da je ipak davor  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

hajd davor bar ima neki izgovor sto se nije pojavio, a ti? iz sarajeva? i jos napisa sinoc da ides skijati? ja i hare se smrzli na vrhu ogorjelice cekajuci te! i tako, propade kalendar...
police:(

DarkoN

nisam dosao na skijanje ali sam kupio skijasku jaknu. sad cete tesko razlikovati mene i dekija,
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

jesi se uslikao darkon?  de cibni je tamo na slike forumasa da se prepoznajemo .. evo i ja cu da ispoziram u novoj :)
share it with friend or two

BOJAN-BG


DarkoN

ma mene je lako prepoznati. sad ce biti jos lakse. cim vidis komunalca i drota zajedno to smo hare i ja  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Da nas je neko okupljo i trazio ne bi nikad sastavio ovu raju sa foruma!!!!!! :)))))))

p.s. Sanja & hare = POZERAJ! :P :P :P   Darkon nikako da dodje pred objektiv...neka neka...nafatacmo ga!!!!! LoL!!! :)))))))))


DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 23 January, 2011, 18:18:02
Da nas je neko okupljo i trazio ne bi nikad sastavio ovu raju sa foruma!!!!!! :)))))))

p.s. Sanja & hare = POZERAJ! :P :P :P   Darkon nikako da dodje pred objektiv...neka neka...nafatacmo ga!!!!! LoL!!! :)))))))))


ma sta me imas hvatati, hare je objavio i sto je trebalo i sto nije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 18:19:00
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 23 January, 2011, 18:18:02
Da nas je neko okupljo i trazio ne bi nikad sastavio ovu raju sa foruma!!!!!! :)))))))

p.s. Sanja & hare = POZERAJ! :P :P :P   Darkon nikako da dodje pred objektiv...neka neka...nafatacmo ga!!!!! LoL!!! :)))))))))


ma sta me imas hvatati, hare je objavio i sto je trebalo i sto nije.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

da u petak sam gore pa se nadam vidimo
xxx jesi gore petak ? pita me gospodja oce biti djevojaka :)
share it with friend or two