• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

drmuki

Pa dobro ljudi kakvo je zaista stanje na jahorini, slike su  jedno, neki ka¾u kamenolom, drugi ekstra, znam da je istina uvijek u sredini ali da novim svoje skije za sljedeæi tjedan ili da rentam.

DarkoN

kao sto si i sam rekao. istina je u sredini. ponesi skije pa ako ti se ne svidi iznajmis i rijesio si problem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

SerpaSki

U nedelju +6, nece ti trebati nikakve skije  ludzatobom:((


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

si vidio zaharije da je ovo najbolji forum :D naucio brera i cirilicu pisati  (:smijeh:



pvb

Super snimak a za zensku ekipu svaka cast!

Quote from: davor77 on 01 February, 2011, 19:04:41
jedna mala poslastica dok Cos ne sredi svoje ultra snimke .. promasio sam godinu i snimao u polupijanom stanju telefonom, ali ipak docarava stanje koje vlada vec 3-4 dana i koje ce da traje
pozz

http://www.youtube.com/watch?v=HsDdxAVFYZk[/size]

sesoni


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

idemo Zaharije nema problema tamo ima i preko 5m snijega kako je krenulo hahaha...brera ce me poslati ako nista drugo

davor vam vadi mast tu je citavu sedmicu sunce, bez vjetra, staze po danu popuste ne bas puno ali po noci kad pritegne minus izjutra do 11:00h se samo hvata full speed...odlican davore cista 10

millons

S obzirom na stanje kakvo si prijavio, snimak fantazija. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MarijaBB

Evo Hrvati najavljuju i do 13 stepeni za vikend. Pa sad, vidjecemo.

bang

meni javise da je situacija dobra, da ce za vikend biti dobro, s obzirom na sunce i sve ostalo ne sumnjam, tako da mi sutra palimo na planinu ......

bang

http://www.accuweather.com/en-us/ba/republika-srpska/jahorina/forecast2.aspx ..... taman od polovine februara, za one koji planiraju, da ne sikiraju.....

loop

Quote from: MarijaBB on 02 February, 2011, 08:56:49
Evo Hrvati najavljuju i do 13 stepeni za vikend. Pa sad, vidjecemo.


jucer je dnevna bila 13, sinoæ -1 u Splitu
allways stand sideways!