• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01


Bojan NS

Quote from: Ime on 31 January, 2011, 18:57:56
Gdje su sada dezurni opravdavaci OC-a da kazu da vise vjeruju slikama na kojima je sve divno, a ne ljudima koji iz prve ruke tvrde da moze biti i bolje!?  :P

Jahorina jeste lepa, konfiguracija staza je ok, meðutim ima mnogo faktora koji spreèavaju da zasija punim sjajem. Postaviæu slike koje govore i jedno i drugo

looka


DarkoN

upravo tako, zacarani dvori se vide u pozadini  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

boki postavi i zavrsnu sliku sa poljica levak da vide ovi iz O.C.  kako rade ratraci nocu

Bojan NS


looka


Bojan NS


Bojan NS

A evo malo druge strane prièe

Gornji deo Poljica


Kamenje na Poljicama, al bilo ga je i na drugim mestima

BOJAN-BG

sta li rade ratraci u toku noci izgleda da im je malo 17 sati kad su staze zatvorene da navuku snega,boki bravo za slike sa druge strane price


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pozdrav napokon sam nasao internet i laptop da mogu na miru postaviti slikice....

danas sam imao nesto obaveza pa sam bio na stazi tek oko 11:00 - 12:00h
Staze su i dalje u dobrom stanju samo najkriticnija od svih je Poljice...
Trenutna temperatura je -9 topovi ne rade, ratraci su prije 30min isli urediti staze tako da nas sutra ocekuje tvrda i dobro uradjena staza sa suncem  ole ole
Slike idu u sljedeci post pa ce te se uvjerit da nema toliko kamenja koliko drugi pricaju....najbolji termin je od 09:00 do 13:00h tako da ko je prisutan nek pokusa uhvatiti prve korpe u radnom danu...

liftovi koji su danas radili su:
Brera-lift
Poljioce sestosjed
Ogorjelica 1
Ogorjelica 2
®eljo
Olimpik

Stale

sad' je ko u Dubrovniku....
sunce, kamenje i topovi koji ne rade  ;o)

Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)