• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

vidjet Sanju a ne ispozirat ne ide pa evo :)
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 30 January, 2011, 18:49:00
vidjet Sanju a ne ispozirat ne ide pa evo :)

posto izgledamo k'o debili samo da objasnim da glumimo da nas bole ledja tj koljeno!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

O.G.R.J.L.C.

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

01xxx01

i Raj za kraj

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

Big_DANE

Svaka cast za slike!!!!! Extra su!!!! :)  Veliki pozdrav za dvoje najvecih pozera! :P :P :P

DarkoN

extra su slike. drago mi je da ste imali fantastican dan za skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

visor_sarge

opa dvojica,

pozdrav ski forumasima, javljam se evo prvi put te me interesuju neke informacije. Naime danas sam pokusao doci do jahorine doduse dosta kasno sin mi je imao utakmicu u 12, na palama pa smo negdje oko 13 bili na ulazu na parking poljice, medjutim ja sam imao namjeru ici do zelje i olimpica jes sam vido da su tamo plave staze.... nakon duzeg cekanja sam odustao i vratio se... ali imam namjeru opet pokusati u subotu, naravno ako bude snjega a svi su izgledi da ce ga biti....ali sad bih na jahorinu dosao do pola devet, interesuje me koliko blizu se moze doci tj. parkirati auto u blizini ova dva navedena skijalista? Na mapi sam vidio da ima neki parking ali je li to to? Hvala na odgovoru.... pozdrav i dobar snijeg.

Stale



Stale


visor_sarge

Opa dvojica,

Stale hvala veliko, subota je sigurna za gore.... mozes li mi reci samo jos ova slika raj na zemlji kako se dolazi do tamo...
pozdrav...

Stale


roPebn

Evo da se i ja javim  ;D
Na Jahorini je bila ludnicaaaaa stazee su full sredjene :D
Harison je ubjedljivoooo najjaci bio na Jahorini  ;D ;D
Vip-e nadam se da vam je rakija bila dobraaaaaaaaaaaa  :P :P :P :P
pozzz za svee :D

skiDeki

Konacno sam se dovukao kuci! Tri luda dana na Jahorini i nocne cuge u royau su me doveli do toga da moram uskoro u krevet!

Bice i koja slika...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

neca

Quote from: visor_sarge on 30 January, 2011, 19:59:45
opa dvojica,

pozdrav ski forumasima, javljam se evo prvi put te me interesuju neke informacije. Naime danas sam pokusao doci do jahorine doduse dosta kasno sin mi je imao utakmicu u 12, na palama pa smo negdje oko 13 bili na ulazu na parking poljice, medjutim ja sam imao namjeru ici do zelje i olimpica jes sam vido da su tamo plave staze.... nakon duzeg cekanja sam odustao i vratio se... ali imam namjeru opet pokusati u subotu, naravno ako bude snjega a svi su izgledi da ce ga biti....ali sad bih na jahorinu dosao do pola devet, interesuje me koliko blizu se moze doci tj. parkirati auto u blizini ova dva navedena skijalista? Na mapi sam vidio da ima neki parking ali je li to to? Hvala na odgovoru.... pozdrav i dobar snijeg.

Mozes doci sa autom na 10m od ski lifta zeljo i na 30 od Olimpika, al to ti nisu plave sigurno nisu za pocetnike, bolje idi na neki od sestosjeda pa kombinuje plave steze ogorjelice i poljica