• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

zburkos

Ja jeste ludi majke mi, necete vi moci do Rojala ni doci......kako ste krenuli :P

cos

Jel veceras Rojal ili Snjezna kraljica ?
Evo me u Snjeznoj vec je sve rezervisano bice puna skroz, muzika se vec zagrijava ,

cos



Ima skijasa sa svi strana svijeta

alenzd

I majmun zna kada je pravo vrijeme za doæi na Jahorinu!

cos

slika od danas



Jahorina je danas bila puna ko sibica, nepamtim da u zadnje tri godine je bilo ovoliko ljudi na Jahorini, nemas gdje parkirat auto. ludzatobom:((

vip-jahorina

Mi smo u rojalu veceras. Coso dolazite?

cos

jel ima mjesta za nas pedesetak  ole ole ole ole ole

slavonac

Pozdrav iz royala od mene i moje obitelji

cos


vip-jahorina

Ha, vazda! Povedi mi zivog heada.

Slavonac ?

cos


Bojan NS

Evo u Royalu,
Iznad tresnja zora svice, ljubav nasa vecna bice!

FreakBL

Ljudi, upravo sam doshao sa Jahorine u BL. Bio sam tamo od srijede. U srijedu i danas je bilo odlichno s tim da je danas bilo bolje jer je bilo vishe snijega. Petak magla, nije radila zhica do pola 2. Sve u svemu, meni je bilo super. Malo je kamenje problem ali ako imate gore ikakvog iskustva brzo cete skontati gdje ga nema i kako se kvalitetno spushtati bez leda, zemlje, kamenja... Shestosjedi rade kao sat, jako rijetko se deshava da stanu i to traje po 1-2 minuta. Jedina zamjerka je shto je put prema naselju Sator neochishcen (pretpostavljam zbog auta koji su parkirani skoro po cesti) ali svejedno bi to trebalo biti malo bolje. Takodje zhao mi je shto ne radi Pracha jer mi je to omiljena staza ali jbga. Sve ostalo 5. Mozhe se chak i pivo za 1.80 KM naci. :)

Nadam se da sam uskoro opet gore. Poz svima. :)
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

HeAd

head i cosa se zahvaljuju VIPu na dobijenim duksevima vip jahorina ipak je ispostovao rijec...vip je vip...extra nam stoje!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Na Jahorini svanulo jos jedno (polu) suncano jutro. Sinoc je u Royalu bilo svakakvog ludiranja, kad vidite slike bice vam jasno sta sam mislio. Vip i Deki su slikali.