• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Vec si tamo??

Pozdrav i tebi iz ognjista, mi cemo kasnije do royala!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

auuuuuuu dan perfektan u gornjim delovima sunce,pri dnu magla odvaljivanje od skijanja,manje kamenja na stazama nego juce jel je u toku noci napadalo nesto novog snega,ratraci jutros nisu izlazili tako da je od ranog jutra staza bila meksa,sad mali odmor pa ponovo okupljanje forumasa

otrov

zna li se jel veceras samo pijemo u royalu ili przimo nesto .. danas divan dan .. staze do 1 ok poslije je bila borba .. puno ljudi pa se poderalo .. evo malo slika od sinoc i danas
share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo nas tu s brerom, mala pijanka s obitelji pa ko je u blizini nek naleti na koju rakiju apartmani M&M OGORJELICA 1 put koji povezuje ogorjelicu 1 i 2...brera se vec unisti ne zna sta prica ni sta gleda tak da ko dodje tesko ce upamtiti ko je tu hahahahah veliki pozdrav od prisutnih Slovenaca i mene....vidimo se veceras u royalu  ole

milfex

Gospodo, moze li neki savjet kakvo je stanje gore, da li sutra nosit stare ili nove skije?

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2011, 14:07:15
Vip, daj napravi statistiku visine nijega i temperature kao sto je na INfokopu uradjeno. Super je stvar. Kliknes isti datum samo mijenjas godinu i vidis retrospektivno kakavo je stanje bilo zadnjih 5 godina.
Koliko sam ja uspjela da analziiram, 2009 godine je u ovo doba bilo samo malo vise snijega, a onda kad je zavaljalo, polovinom februara..... definitivno jedna od onih boljih godina, a najbolja u zadnih 5.

Evo statistika kad i kako je bilo stanje u proteklih 10 godina na Jahorini.... >>>> http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4616

otrov

share it with friend or two

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

davoree daj dodji to je tu bliziu...ces da te cekam  na stazi..poziva vas brera

HeAd

staze su ok...ali u kafani...utabano fino do sanka...danas je bilo ljudi ko u prici...onda mozete zamisliti kakve su staze ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

koliko sam cuo peko telefona tamo se vec zapevalo.... :o :o

Stanje na Jahorini vedro bez vetra,temperatura oko -10

Kod brere se slavi, upravo idemo i mi... pa posle u royal, znaci velika koncetracija pijanih forumasa na Jahorini..... ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Po foruma je na jahorini. Idemo do brere na cugu.

MarijaBB

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 29 January, 2011, 17:34:02
Quote from: MarijaBB on 29 January, 2011, 14:07:15
Vip, daj napravi statistiku visine nijega i temperature kao sto je na INfokopu uradjeno. Super je stvar. Kliknes isti datum samo mijenjas godinu i vidis retrospektivno kakavo je stanje bilo zadnjih 5 godina.
Koliko sam ja uspjela da analziiram, 2009 godine je u ovo doba bilo samo malo vise snijega, a onda kad je zavaljalo, polovinom februara..... definitivno jedna od onih boljih godina, a najbolja u zadnih 5.

Ova statitika je vrlo korektna. Da postoje zvanicni podatci moglo bi se uraditi i nekih boljih analiza. Jer ima tu dosta ekstrema. Neke rangove i tako to treba stvorit, ali nije to sad bitno, koliko to da statistika kaze februar i mart su daleko bolji od ostalih mjeseci. Ali bilo je dobrih cm i u drugim periodima, mada je znalo okopniti po metar snijega i u januaru....

sve u svemu, planirati maksimum 10 dana ranije.


Evo statistika kad i kako je bilo stanje u proteklih 10 godina na Jahorini.... >>>> http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4616

DarkoN

hare je vec polu pijan. umjesto davora nazvao je mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Stale

hahahahaha  ;D ovaj momak lijevo je fin ali  desni je kriza