• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ja jutros poranio, zagrijao se, na stazu, radi samo lift Poljice.
Ni Zeljo ni Olimpik nisu radili. Zbog magle stvrano.

Opasno je skijati po magli nama kojima znamo planinu, a ne gostima. Razgovarao sam sa momcima iz gorske, kazu da je jeza, da ni sami ne znaju gdje se nalaze.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dragi clanovi i gosti jahorinskog foruma koji su na jahorini ili u blizini, zelim da vas pozovem ..saborno mjesto je u naselju sator ako niste vidjeli u navedenoj temi za parti...hrana je organizovana,, vi pice ko bude u mogucnosti nek ponese i 2dl ce biti dovoljno...cut cete muziku i orjentir ce biti auto VIP JAHIRINA...kratki navigator: nalazimo se ispod kafane peggy 200m...a od poljica hodanjem 15min.....ne ustrucavajte se pozvani ste vidimo se na ludom provodu koji organizuje VIP JAHORINA...alllloo sarajlije i paljani put pod noge pa se vidimo od 17:00 pa na dalje

Big_DANE

Jesu li palili opste sestosjed Hareeeee!?!?!  Jel se podigla magla imalo????

UZIVAJTE u zezanju!!! pozdravi mi sve tamo! :)))))

Goga Mostar



Direkcija ++387 (0) 57 270 187
Tel./faks ++387 (0) 57 270 090
Ekonomski poslovi ++387 (0) 57 270 008
Prodaja ++387 (0) 57 270 022;

+387 (0) 57 270 003

Recepcija/centrala ++387 (0) 57 270 020
©ef recepcije ++387 (0) 57 270 020
>:( >:( >:( >:( >:(
Olimpijski centar Jahorina, od sedam telefona ni na jedan se niko ne javlja, zna li mi neko reæi ima li ove godine popust za sky pass za vecu grupu ljudi ili za klub!!!!
I ako ima koliki je popust i kome da se obratim???

BOJAN-BG

stanje danas za nepoverovati u jednom trenutku se na vrhu sestoseda poljice vidljivost se spustila na 5 metara,izvor gorske sluzbe sa kojima smo pricali,ali ubrzo posle toga malo se magla razisla i sestosed je pusten u rad oko 13 casova

otrov

share it with friend or two

BOJAN-BG


otrov

share it with friend or two

Bojan NS

Evo nas samo sto nismo krenuli na  VIP zurku. Skijanje danas prilicno lose, prvo je radio samo lift Poljice tako da je guzva bila katastrofalna! Kasnije su pustili sestosed, ali po mom misljenju ne zato sto se magla razisla vec da gosti ne pizde. Stanje staza (jedne jedine sto je radila) je poprilicno lose, al za prvi dan se prezivelo nekako uz par padova i klizanja po ledu

sesoni


brera


HeAd

brara dosta i tebe i mene ovdje sjedaj u auto i dolazi  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 28 January, 2011, 19:42:56
brara dosta i tebe i mene ovdje sjedaj u auto i dolazi  anan
Prijatelju ja tek sutra na put, na JA tek popodne. Za nedelju sam dao domaæi zadatak Haretu, da skupa skijamo . Za popit piæe ideea:( ideea:( sam mu valjda reko?! 3:(

HeAd

sutra navece rojal...bice ludnica :) malo nas je al nas ima  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4