• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Evo ja cekam bokija da krene iz BG pa do mene i prvac Jahorina anan anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

leone

Quote from: slavonac on 27 January, 2011, 23:28:48
Quote from: vip-jahorina on 27 January, 2011, 23:09:13
Samo kratko da vam kazem da pada snijeg, i to prilicno intenzivno.

I jos nesto: tsupasio se forumsa Slavonac i stvarno donio je obecane kobasice, ko bure sam se nupuhao jeduci ih, i ovom prilikom mu se zahvaljujem.
O rakiji necemo pricati, ko dodje sutra ce je probati (ako ostane sta  ludzatobom:(( ). Ja cu samo reci, sljiva koja je u hrastvom buretu odstajala par godina!  :bravo::(  :bravo::(

hvala na gostoprimstvo super sam se osijeèao ali dijeci se spava sutra nastavljamo



ostavite malo...................dat æu vam loze ovi vikend

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

na jahorini je trenutno neki jaci minus, ima magle mada vjerujem da ce se u toku dana podici, sinoc je padao snijeg vidi se po putu ga ima nekih 5cm...sad lagano dorucak spremanje i na stazu   anan anan   ratraci su obavili pravu stvar, dobro su nabili snijeg prije ovog minusa tako da staze su tvrde i brze...da ih sinoc vip nije istjerao od Ace nebi oni ni do ujutru to utabali hehhe...

Stale


savic.86

sta je reci, zasto nista ne radi...

grudva

pa vidi se na kameri da je magla do koljena kako ce radit...

Big_DANE

Hare, VIP-e...ima li koga online na Jahi...jel ovo mecava ili maglustina!?!?!? Vidimo da su zatrpane kamera 1 i 2 !!?

Stale


Big_DANE




Quote from: Stale on 28 January, 2011, 09:57:59
ma magla obièna...i ja odustao dok ¹ta ne proradi

Ne mogu da verujem da ne rade zice zbog magle..?!!?!?  Bio sam kad je bila isto ovakva magla cak mozda i gora a zice su radile jbg sve!?

uros11

http://89.111.237.16:5930/cgi-bin/guestimage.html

rade!!!!

Stale

radile su ¾ie i po goroj magli, pustiæe ih garant u toku dana

Bojan NS

Uzivo sa Jahorine:

Stilgli danas oko 10, u 11 bili na stazi, spustili se niz Poljice i imamo sta videti: ne radi sestosed! Kazu zbog magle, tako da smo za sada u kafani. Sreo Hareta, Dekija i Bojana Bg. Toliko. Valjda ce se popraviti situacija

brera

Quote from: bojan_ns on 28 January, 2011, 11:56:42
Uzivo sa Jahorine:

Stilgli danas oko 10, u 11 bili na stazi, spustili se niz Poljice i imamo sta videti: ne radi sestosed! Kazu zbog magle, tako da smo za sada u kafani. Sreo Hareta, Dekija i Bojana Bg. Toliko. Valjda ce se popraviti situacija
Valjda æe se diæi magla ili vam je to isprika, da odmah poènete sa dernekom. devil:( Vidi grupirajo se imenjaci - Bojani. :bravo::(