• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

brera


vip-jahorina


vip-jahorina

Samo kratko da vam kazem da pada snijeg, i to prilicno intenzivno.

I jos nesto: tsupasio se forumsa Slavonac i stvarno donio je obecane kobasice, ko bure sam se nupuhao jeduci ih, i ovom prilikom mu se zahvaljujem.
O rakiji necemo pricati, ko dodje sutra ce je probati (ako ostane sta  ludzatobom:(( ). Ja cu samo reci, sljiva koja je u hrastvom buretu odstajala par godina!  :bravo::(  :bravo::(

vip-jahorina

Deki se isto javio pred put! Ujutro se pocinje ekipa skupljati. Ovdje smo vec pored Slavonca, Hare, Brane i ja.
Sutra ce da gori sve.

BOJAN-BG

e moj darkon ti jos pitas jel okupljanje u subotu,vip kako je krenuo do subote ko zna gde ce biti,a ostatak ko prezivi pricace

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aaaaa zatooooo se vi niste duze zadrzali kod braneta i mene....polako s tim kobajama i rakijom malo ste poranili s dernekom...imamo i mi dusu hehhehe dobar slavonac stisnu mi ruku polomi svaku koscicu, e da znas da cu te prijaviti kod brere...deki cekamo se sutra samo mi posalji sms kad skrenes ka jahorini   :bravo::(   ole

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 27 January, 2011, 23:13:36
e moj darkon ti jos pitas jel okupljanje u subotu,vip kako je krenuo do subote ko zna gde ce biti,a ostatak ko prezivi pricace
nek je vama srecan put, tj dolazak ovamo. vidimo se sutra, a skijacemo zajedno u subotu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

da nije darkon pod uticajem neke gripe?  ???

slavonac

Quote from: vip-jahorina on 27 January, 2011, 23:09:13
Samo kratko da vam kazem da pada snijeg, i to prilicno intenzivno.

I jos nesto: tsupasio se forumsa Slavonac i stvarno donio je obecane kobasice, ko bure sam se nupuhao jeduci ih, i ovom prilikom mu se zahvaljujem.
O rakiji necemo pricati, ko dodje sutra ce je probati (ako ostane sta  ludzatobom:(( ). Ja cu samo reci, sljiva koja je u hrastvom buretu odstajala par godina!  :bravo::(  :bravo::(

hvala na gostoprimstvo super sam se osijeèao ali dijeci se spava sutra nastavljamo


sesoni


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

maaaaaa kakva djeca , sanke u ruke pa nek se talizaju dok ne ispucas normu za dobro doslicu...sad si svoj covjek mozak na pasu ...vidimo se sutra na stazi pripremi se za jahorinsko pitanje snijegom ima da te nema  austin:(