• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nerve

Ovo danas: bez komentara.

afrocool:(
Haj, kolika je Jahorina planina...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


daneNS

Juuuu, kako je extra, bar po ovim slikama sto je H okacio...
Dolazim 19.feb da prvi put stanem na skije i nadam se da ce biti ovako lepo i jos snega...
Sad mi je zao sto godisnji odmor nisam trazio pocetkom a ne krajem februara ali nadam se da ce se vepo vreme (za skijanje) zadrzati i da cu se lepo provesti i uzivati u sneznoj idili jahorine...
ole ole

roPebn

Ljudiii ja sam se razbolio kada sam viddjeoo danas ove slikee :D
Ja ujutruu krecem na Jahorinuuuu
VIP-e rakija je spakovanaaa :D :D :D

Stale


Stale


Stale


zico78

Vidim da je danas bilo extra,nadam se da ce ovakvo vreme biti i za vikend.Slike su extra,ja i ekipa dolazimo za vikend nadamo se dobrom vremenu. ole

skiDeki

Kakav fenomenalan dan, odlicno je bilo, vidi se iz prilozenog!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dale

Slike su vrh!!!!! :bravo::( :Nasa kolegica stavila slike sa Les Alpes na Face-u.......,nigde drveta,sve goli kamen,
kao da je slikala u Majdanpeku u onom iskopu,strasno.Kad je videla ove slike,pita se gde je to bila pored ovakve lepote!

Nondedi

Quote from: harison on 25 January, 2011, 20:07:16
sta se propusta kad se kasni na prvu zicu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sramite se..ne mozete prvu korpu uhvatiti (prvo ide ciko iz kucice, a onda mi :D)















pa stvarno ja nez ovo je ljepota :D :D ... Da ovo nisu tepisi prostrti :D  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

dale

PRODAJTE SLIKE,DA PRAVE KALENDARE SA NJIMA!!! ludzatobom:((

Big_DANE

Quote from: Nondedi on 25 January, 2011, 23:19:37
Quote from: harison on 25 January, 2011, 20:07:16
sta se propusta kad se kasni na prvu zicu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sramite se..ne mozete prvu korpu uhvatiti (prvo ide ciko iz kucice, a onda mi :D)















pa stvarno ja nez ovo je ljepota :D :D ... Da ovo nisu tepisi prostrti :D  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

p.s. Morao sam ovo jos jednom citirat! Ovaj sneg na JAHI je ko droga!  ludzatobom:((  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((   peace 4ever!  regge

dale

Na ovim slikama izgleda kao da niko nece da skija na stazama,da se ne pokvare,vec svi udri po prtini!