• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 23 January, 2011, 13:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: brera on 24 January, 2011, 17:08:52
Quote from: DarkoN on 24 January, 2011, 16:56:41
posto u sarajevu propaduje(sad ce sanja opet reci da ne propaduje  devil:( )  gore bi trebalo da pada.
S A N J AAAAAAAAAAAAA????????????????

javih se i ja na prethodnoj stranici -  fakat pada, slozismo se svi ovaj put! a posto sam se u medjuvremenu dobacila do carsije - i ovdje pada, ha ha ha!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 17:41:08
Quote from: brera on 24 January, 2011, 17:08:52
Quote from: DarkoN on 24 January, 2011, 16:56:41
posto u sarajevu propaduje(sad ce sanja opet reci da ne propaduje  devil:( )  gore bi trebalo da pada.
S A N J AAAAAAAAAAAAA????????????????
javih se i ja na prethodnoj stranici -  fakat pada, slozismo se svi ovaj put! a posto sam se u medjuvremenu dobacila do carsije - i ovdje pada, ha ha ha!
hug:( hug:( Proèitao sam taj tvoj post ali su tad svi pisali pa je moj malo kasnio. Iz SLO dok stigne kad su tu ovi blizu, domaæi. Provjeravam ovu dvojicu. 3:(

Bubica Bg


brera


dale

Jbg kad je bilo jedva 20cm prsica,mnogi su pizdili sto ne rade sestosedi("...pa nije u redu...",....sramota...." itd)!VIP se "ubio"
objasnjavajuci da takav sneg ne moze da se radi,ali ne.......Izasli ratraci,probali i sjebali!!!

BOJAN-BG


BOJAN-BG

u petak hare verovatno neces biti prvi na zici,stizemoooooooooooooooooo

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

magnum


HeAd

navodno rade...al neko je gatanje s njima cas jedna strana radi pa druga...ko kad zaljevaju bastu pa prebacuju crjevo...ko ce im ga znati...a hare gostuje gore samo od 09 do 16h tako da on i nevidi to :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sesoni


bang

 mi smo danas ekstra skijali, mrtva sam umorna ..... s obzirom da su za sutra najavili sunce, veceras odoh spavati ranije, da sutra uzivam ...... pozdrav raji i ko se jos uvijek predomislja, staze su stvarno dobre .... ne treba traziti mane, jer kad se sjetimo da prosle sedmice u ovo vrijeme nije bilo ni kapi snijega i kako smo svi bili skepticni, ovo je sada ekstra!!!!!