• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


leone

.........evo,upravo sam dobio informaciju da ja navrhu Braæa 10-15 cm sniga...........

DarkoN

e sad je vrijeme za jedno ozbiljno pivo. nadam se da ce mi se ljubitelji piva(a na ovom forumu ih ima) pridruziti. ostali nek se izjasne sta ce da popiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


otrov

nemoj da bi ovo neko popio dok ne jedem .. sacu ja
share it with friend or two

DarkoN

posto je hare najavio dolazak brere i nekog autobusa onda ja dolazim solo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

svi dolaze skoro solo bice to luda zurka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

otrov

Quote from: DarkoN on 23 January, 2011, 18:32:29
posto je hare najavio dolazak brere i nekog autobusa onda ja dolazim solo.
3:(
AAAAAAAAA
pa nisam znao za te autobuse i svi solo .. imate li neku pricu kako da ubijedim djevojku da ne ide  (:smijeh: (:smijeh:
share it with friend or two

01xxx01

jest ovaj davor prevrtljivac - prvo rece da uopste ne pije i OSTA ZIV a sad hoce da ga ceka pivo!
hm!
ideea:(

brera, jel samo zenski autobus ili sta?  :-X


otrov

sanja evo rekla te slikat citav dan ako budes friendly  (:smijeh:
kako necu piti :)
share it with friend or two

BOJAN-BG

ziveo alkohooooooooooooooool

01xxx01

Quote from: davor77 on 23 January, 2011, 18:57:11
sanja evo rekla te slikat citav dan ako budes friendly  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



DarkoN

znaci sanju necemo vidjeti citav dan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


01xxx01

brera - ha ha ha - izbjegavam vas! rekla sam harisu danas da mene nema next weekend, vi odslikajte taj kalendar itd pa cu ja pregledati kad se vratim  devil:( devil:( devil:(

darko - ja predlazem da ti budes friendly prema davorovoj curi pa nek' tebe slika citav dan - svejedno, ja ili ti!  hug:(