• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

SNJE®NI ALARM.  U p.... m....  3:( 3:( 3:( I kod mene na poslu. 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( Sutra sam trebao biti slobodan a sad k...c.  3:( 3:( 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahaha tako i treba malo radi da bi dosao 29. .... nego slab si mi instruktor evo sa skija ti asistent prelaze na bord mislio sam da preferiras samo smucanje  3:( ja jedan dan odradim instrukcije i odma prelaze na bordanje.. ove sezone se moram malo vise truditi Gregor je na redu  ludzatobom:((

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

e za ovo BB ti ne bih bio u kozi. ja to ne smijem ni ponoviti iza tebe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja sad mislim da je neko za jedan dobar-hladan-svje¾


dajte case da sipamo

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Kad æe ono poæet  s:nij) s:nij) s:nij) pa da doðemo u stanje normal.

brera


brera

Ovaj èe nabiti raèun za mobitel, skoro ko ja u Puli (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
bogami kao ti nece sigurno hahahahahahahahah se mozda ne sjecam dobro oko 300KM je bilo  3:(

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o sta ja ovo  regge regge regge  3:(

da sam ja kriv 1000% bi se sjecao hahahaha pstt.. hoces ti da zoves sa slovenskog broja, iz hrvatske,  bosanski hot-line  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  ideea:(

tatjani je ova kafana blokirana u sve moze uci osim ovdje  :P

brera