• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ajmo pice za celu kafanu poceo je da pada  (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C)

DarkoN

red je da se popije bar po jedna. mozda je bolje nece li se oni centimetri sa prognoze udvostruciti.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

odma svi ¾ivnili,mislim da æe biti lijep prizor gore za vikend,jupiiii... :bravo::( :bravo::(

¾ivili!!!!!!!!!! (C) (C) (C) (C) (C)

s:nij) s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ludzatobom:(( samo da napada doci nije problem hiiiii  pogotovo vikend 28.01. - 30.01 bit ce ludilo anan anan anan anan  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

skiDeki

Ziveli i nek pada!!!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

narode laku noc sutra se radi,a ujutru kad ustanem bar da je napado pola metra

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ALLLOO BRERA DAJ MALO SMIRI DOZIVLJAJ.. i nama je drago da pada ali da se ovoliko radujemo mislim nije potrebno...jos jednom hvala sto si se snimio i poslao mi video
http://www.youtube.com/watch?v=fCUD5Ei6GYY&feature=related

DarkoN

Quote from: harison on 19 January, 2011, 23:38:03
ALLLOO BRERA DAJ MALO SMIRI DOZIVLJAJ.. i nama je drago da pada ali da se ovoliko radujemo mislim nije potrebno...jos jednom hvala sto si se snimio i poslao mi video
http://www.youtube.com/watch?v=fCUD5Ei6GYY&feature=related
uuuuuuu, e sad cemo sigurno zajedno da bjezimo.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

hahahahah Brera nisam znao da posedujes borilacke sposobnosti, mislim vestine, svaka cast, dobar video :bravo::( :bravo::( :bravo::(



Mislim da sam upravo i sebi nalepio metu na ledja (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mi se zezamo a da brera nije ovo uradio nebi imali snijega zadugo..ovo mi vise lici na prizivanje snijeznih padavina  3:(

skiDeki

Mislim da se ova metoda zove "TARLAH, ALA, BRERA"
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 19 January, 2011, 23:50:26
Mislim da se ova metoda zove "TARLAH, ALA, BRERA"

"FROM SLOVENIA"  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

dok je na Jahorini druga metoda... ima brera da ti nestane metaka gledaj sta nas imas upucati  :P kako ti dobro nisanis bez jednog kofera s metcima nemoj pokusati doci

MarijaBB


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

laku noc ljudovi hehehe
nema se sad vremena za dekiev video, sutra ujutro postavljam DEKI LEGENDA S ROGLA  ludzatobom:(( ne propustite tu epizodu

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna ole

Hare, nadam se da nisi napravio neku smejuriju od mene (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...