• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahahah 061/tri trojcice-tri dvojcice nazovite zaharija cujte ambiciozne price i podrsku u ljubavi za samo 34€ po minuti

DarkoN

Quote from: harison on 22 January, 2011, 23:13:31
hahahahahahah 061/tri trojcice-tri dvojcice nazovite zaharija cujte ambiciozne price i podrsku u ljubavi za samo 34€ po minuti
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
unaci zaharije je sa brerom snimao onaj hot lajn  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dok su se svadjali ko ce sta pricat nabili 500€

al evo bgm ova tema se bas rascvjetala ljudima ce bit mrsko traziti danasnji izvjestaj sa staze koliko pisemo listova i listova i listova i listova i listova i listova i listova i listova i listova i listova i listova i brera i listiva je bio i listova i listova i listova jako zaljubljen i listova i listova dok nije i listova i listova otisao sa vipom i listova i listova i listova u royal i listova i listova i listova tad je i listova i listova i listova nastao i listova i listova hauS i listova i listova i listova i listova i listova

01xxx01

Quote from: harison on 22 January, 2011, 23:04:30
moze eto ga PP

zvalaaaaaa sam ga, zaharije sto ne rece da ti je pseudonim na M?!?  (:smijeh:


DarkoN

i ja cu sutra biti gore najvjerovatnije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


01xxx01

ako vidite nekog da se bakce s pocetnicima (a ponasa se k'o da je i sam pocetnik) - ja sam!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nichifor

Quote from: 01xxx01 on 22 January, 2011, 23:48:35
ako vidite nekog da se bakce s pocetnicima (a ponasa se k'o da je i sam pocetnik) - ja sam!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ne sikiraj se. biæemo pravi tim.  regge

BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 22 January, 2011, 23:50:55
Quote from: 01xxx01 on 22 January, 2011, 23:48:35
ako vidite nekog da se bakce s pocetnicima (a ponasa se k'o da je i sam pocetnik) - ja sam!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ne sikiraj se. biæemo pravi tim.  regge

i kad se krece sa obukom

Nichifor

zna se, kafica i zagrijavanje u pola 9 i prvi smo na ¾ici u 9. prije hareta....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

u beogradu sipa ko lud valjda je tako i na jahorini,ima li koga gore

01xxx01

ooooo, pa jel to i zaharije dolazi? nisam to dosad skontala! idi turi sliku tamo gdje smo svi stavljali da te prepoznamo!