• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije frka, mogu ti ovdje odgovorit na brzinu..
Prva grtalica prodje u 07:00 iz Lukavice do Jahorine, a vraca ce negdje oko 09:30 smo je mi susreli na pola puta... tako da vjerujem ako je konstantno padanje 3 puta se ponovi ako su ovako na prekidu 2 puta dnevno i to je to uglavnom moze se ici nije tesko nije strasno samo ritam brzine i to je to ... da ne pricam kako Stale vozi vas pola mi nebi vjerovalo  :o prvo sto udjes vezes one pojaseve za rally kad ukljuci svoju masineriju to guta asfalt prestize, neke manðe pod rucnom izlijece pa ludilo to je jos dodatnih 30min. adrenalina poslije silnog bordanja

brera


Stale


brera


HeAd

i petak i subota...eto da se dogovorimo
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

slavonac


Dino SKI

Skijanje se brzo uci......

Stale


BOJAN-BG

Quote from: slavonac on 22 January, 2011, 20:52:25
Vip jesi li èitao moj prijedlog


vip je na putu sad sam se cuo predlog je jednoglasno usvojen okupljanje posle 4 kad se ugase zice u royalu

gorstak

Ne shishaju se ovce zbog vune. Shishaju se zato shto su ovce.
Nesto sam dobro. Ne znam sta mi je?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja ba, ja zaboravio vidio sam da mi je neko vadio mast sa slikom al se ne mogu sjetit u kojoj temi  ideea:(... fakat za snimanje klipova GO PRO ubjedljivo najbolja

brera ostavi se tih smjesni cigara  regge

farefare

 :bravo::( hare hvala na odgovoru danas sam htio tim putem al kako se nisam ranije raspitao zavrsih na bjelasnici a i kasno sam krenuo .... u svakom slucaju vidimo se sutra ... sretno

01xxx01

jaoooooo, eto i mene sutra konacno!

hare, daj kakvog ski instruktora za drugaricu na PP!  hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)