• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

Vidim da vam je danas bilo lose!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Ne znam gde mene svrstavas, alli ja sam u petak svakako na Jahorini, samo javi vreme i stizem u royal!!!  ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Samo se par minuta prije javi u temi: Stanje na JA - Stanje i razpolo¾enje na JA je super. I evo te u ekipi. (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 22 January, 2011, 19:16:45
Ne znam gde mene svrstavas, alli ja sam u petak svakako na Jahorini, samo javi vreme i stizem u royal!!!  ludzatobom:((

deki ako budemo svi dosli morace covek da potera dosta specijaliteta

skiDeki

Pa ponecemo i mi nesto valjda ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 22 January, 2011, 19:24:51
Pa ponecemo i mi nesto valjda ::)

deki u beogradu nema specijaliteta taj deo cu prepustiti tebi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS



otrov

ja predlazem da se napravi jedan drveni sto na vrhu ogorijelice i da svi stave te specijalitete da se pocastimo pred spust. za sutra sam ispaljen ali u petak se nadoknadjuje propusteno
share it with friend or two

farefare

moze li mala pomoc ...mozda je van teme pa se izvinjavam a odgovor moze na pm  ako je neko isao ovim novim putem iz sa na jahorinu preko lukavice kud se ide i kakav je put nr. bio danas kad je dva dana padalo i jel prohodan .....


slavonac

Neka vlasnik royala malo potrudi oko organizacije ja svoje svakako donosim pa valjda æe se netko pojaviti

BOJAN-BG

petak  vece  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( rakija i ludnica do zore