• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zvonbax os

sutra u 6 kreæem iz osijeka, do popodne sam tamo... da isprobam snijeg isti dan! pozz svima!

rookie

Eto i nas iz Tuzle sutra ABD, nadamo se dobrom provodu. pozz

brera


andrijana

...kako vam svima zavidim.... mi smo dolazili na Jahorinu krajem 80-tih redovno, pa sad zadnjih par godina ponovno, barem jednom godisnje... a ove godine ne mogu.... ajmeeeee, kako vam zavidim!!......pozdrav ih Baranje.....

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jaoo danas dan predobar slike ce biti odma...

cink   cink   cik     PRINT/UPLOAD comleted:


malo smo produzili do ¾elje:


poslije par rakija kod trovaca otisli smo na poljice i vrnuli se na ogorjelicu nije se vidjelo nista


snijega ima kao sto vidite na slici, a i magle, vjetar tu i tamo nista strasno...paducka sad pri kraju neki snijeg izgleda da ovo sve ide na bolji i bolji dan DANAS NAM JE BILA GOTIVA MALO SE MASTITE SA SLIKAMA

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Bojan NS


DarkoN

izgleda da si popio previse kerozina.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


rookie


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: rookie on 22 January, 2011, 17:01:42
ne vide se slikeeeeeeeeeeeeeeee

MAGLA DRUZE MAAAGLLAAAAA ubija la ipak moze se  ludzatobom:(( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

rookie

oj jest se coj ubio!!! rasuo se ko riza integralna

BOJAN-BG

jel pada sneg gore da li se povecavaju santimetri,stizemo sledeci vikend  ;D