• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

ovi borderi ko kenguri, vazda skaèu  ;D

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

neca

Na ski info ne pise vise Jedinstvena cjena skipasa 20 KM !
Jel to znaci da je od danas skuplji ?

roPebn

Ma ja sada znaju poveceti cijelu karti
fukseeeeeeee

HeAd

pa ako rade sve zice i ima snijega ok je 30KM...dva nova sestosjeda su u pitanju nisu s neba pala....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

01xxx01

evo ja sad bila vani, u sarajevu i dalje sipa onaj neki sitni snijeg! pobijelih za trenutak!  :P

Slatky

U Vukovaru je stao oko 11 sad opet poèinje, to je ovaj zbog kojeg je bila zatvorena autocesta prema moru cijelo dopodne, znaèi noæas bi moglo biti zatrpavanje.  s:nij)

vip-jahorina

pada i dalje i to prilicno intenzivno. Sitan je i napada prilicno brzo - na ociscen auto padne za pola sata 5 cm novog snijega.
Ali vjerovatno na vec postojeci snijeg kad pada se nabija i nikako da se poveca visina snijega. Sve to nije ni lose, jer se da lakse uraditi.

Trenutna visina je oko 25-30 cm, zavisno gdje sam mjerio.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ih slikice... malo zagrijavanje :D




tu je i vanja.t sa suprugom (ispavi me ako grjesim ;D )



roPebn

aaaa Svaku ranu lijeci flaster, takozvani Jägermeister  ;D ;D ;D ;D
Slike su ti vrhhhhh

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Lagani pocetak Ogorjelice nigdje nikog:












pa se zatim i napunilo ima turista kojima je ovaj snijeg popravio raspolozenje


evo puta ma ima snijega ko kaze da nema  :bravo::(


i naravno ko me doceka vanka  :-* Sara  hug:(





zvonbax os

STI®EM... AU NEDELJU! WOO HOOO... U SNE®NOJ KRALJCI SAM SAM SE SPUSTIM DO OGORIJELICE!

nikola.doboj

Ocel se moci skijati sledeci vikend??? Hoce raditi sestosjedi i ostala prevozna sredstva do vrha?  anan  ;D ;D ;D poz iz doboja...

vip-jahorina

ludino nas je na forumu:
76 gostiju, 35 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, skiDeki, Mladen_BL, RADIOHEAD, LadyBird, nono, nikola.doboj, harison, SILE, skib, scywer, abarth87, kuzma, Slatky, BOJAN-BG, srdjanmrda, schich, emir, dada, Kenan27, sshairo/NoraBiH, Ime, shejlo, vladan, ratkob, loopjunkie, PeRhAn, hjuz, Dane_LuDjaK_NS, zvonbax os, brera, davor77, gbauer13, mayday, zzdado



BOJAN-BG

sad jos vise

Korisnika online
  81 gostiju, 33 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, harison, abarth87, vip-jahorina, mikaz, nono, HeAd, shejlo, Mladen_BL, LadyBird, Ime, skiDeki, RADIOHEAD, nikola.doboj, SILE, skib, scywer, kuzma, Slatky, srdjanmrda, schich, emir, dada, Kenan27, sshairo/NoraBiH, vladan, ratkob, loopjunkie, PeRhAn, hjuz, Dane_LuDjaK_NS, zvonbax os, brera