• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vanja.t

Polako Hare sto si nervozan ima vremena za onih tvojih 50 cm. s:nij) s:nij) s:nij)

Slatky

Pozdrav iz Vukovara. Pratim temu veæ mjesec dana i moram se sad javit jer sam se najavio za 28. 1 na Jahi. Usput kod mene snijeg pada ko blesav i poèeo je konaèno ostajat na zemlji.  s:nij) s:nij) ole

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Slatky on 20 January, 2011, 18:51:10
Pozdrav iz Vukovara. Pratim temu veæ mjesec dana i moram se sad javit jer sam se najavio za 28. 1 na Jahi. Usput kod mene snijeg pada ko blesav i poèeo je konaèno ostajat na zemlji.  s:nij) s:nij) ole

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( dobro nam dosao i hvala na jako dobroj informaciji eto ga kod nas za nekih 40tak minuta


farefare

u sa.... ga jos nema mora ga u sarajevu pasti 30 cm da bi ga gore bilo metar ...a po svim najavama veceras ce da pada citavu noc .... idemo  anan s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje)


Big_DANE


roPebn

Vipeeeeee kakvo je stanje na Jahorini pada li jos ?? :D
ole

Ime

Zbog ove pretjerane euforije neki ce preci dalek put ubijedjeni da ce sutra biti skijanja, a trenutno gore nema ni 20 cm snijega. Volio bih pojesti svoje rijeci, ali nema garancije da ce biti skijanja niti sutra, niti za vikend.

Big_DANE

Quote from: Ime on 20 January, 2011, 20:05:53
Zbog ove pretjerane euforije neki ce preci dalek put ubijedjeni da ce sutra biti skijanja, a trenutno gore nema ni 20 cm snijega. Volio bih pojesti svoje rijeci, ali nema garancije da ce biti skijanja niti sutra, niti za vikend.

POJEST CES NEG STA :P :P :P ... BICE ZA VIKEND!!! VECERAS I SUTRA IMA DA NASIPA TAMAN!!!!

zvonbax os


Big_DANE

Ne moze ovo da omasi NEMA SANSE!!!!!  Ja mislim da ce 100% za vikend raditi zice!!!!!!!





HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zvonbax os

u risoulu francuskoj je bilo 30 cm snijega i mi smo vozili koda ima 5 m, da nam nisu trekli ne bi ni znali. samo treba urediz staze!