• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

mixajlo

Pozdrav svim dobrim dusama na forumu!

Imam jedno pitanje?Ako sneg pocne da pada veceras i sutra citav dan, kakve su realne sanse za skijanje u pet,sub i nedelju?Pitam zato sto dolazim iz Novog Sada i prihvatio bih savet iskusnih forumasa koji su na licu mesta ili znaju slicne situacije prethodnih godina. Hvala puno na odgovorima i nadajmo se da ce od veceras i narednih dana padati puno,puno  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

DarkoN

ako pocne veceras i bude pada kako treba moze se skijati i sutra. zavisi sve od kolicine padavina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: mihajlogrmas on 19 January, 2011, 15:40:07
Pozdrav svim dobrim dusama na forumu!

Imam jedno pitanje?Ako sneg pocne da pada veceras i sutra citav dan, kakve su realne sanse za skijanje u pet,sub i nedelju?Pitam zato sto dolazim iz Novog Sada i prihvatio bih savet iskusnih forumasa koji su na licu mesta ili znaju slicne situacije prethodnih godina. Hvala puno na odgovorima i nadajmo se da ce od veceras i narednih dana padati puno,puno  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Dobrodosao nam!
Darko ti je vec sve rekao, cim bude dovoljno snega, staze se sredjuju, a s'obzirom da nesto snega vec ima na stazam, mislim da bi bilo dovoljno 25-30 cm novog snega da bi se skijalo!

SRECNO!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

moci ce se skjati ali ce biti prtina party i od padavina neces vidjeti staze....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Tako je, ali bitno je da se skija (bar meni)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

hehe...pravo da ti kazem vec par godina pratim  vremenske prognoze za Jahorinu i do sada nisam vidio vece indexe padavina nego ove sto su danas....znaci ako ovako ostane to je jos puta 2....bice veselo  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mixajlo

Quote from: HeAd on 19 January, 2011, 15:55:26
hehe...pravo da ti kazem vec par godina pratim  vremenske prognoze za Jahorinu i do sada nisam vidio vece indexe padavina nego ove sto su danas....znaci ako ovako ostane to je jos puta 2....bice veselo  anan

Nadam se da æe ratrak uspeti da ispegla na vreme :) Misliæemo pozitivno, ja sutra kreæem!Hvala na komentarima


tkd

Eeeeeeeee   ovo je ono sto smo cekali.  Neko aktivno, a neko kao ja iz prikrajka.

Na svim mogucim prognozama je velika kolicina snega, tako da tu sada nema promasaja.

Mislim da ce sledeci vikend biti idealan za dolazak, jer ovaj ce sneg jos padati i pitanje je oce jarani sa Jahorine uspeti da ispeglaju sve staze. Iz proslogodisnjih iskustava se pokazalo da je bolje doci sledeci vikend kada su sve staze sredjene. To onda bude pravi raj. Mada ko je zagoreo, tesko da ce cekati sledeci vikend.

Ovaj vikend ce se moci skijati, ali ja dolazim sledeci.

Jedva cekam.

Veliki pozdrav svima.

brera


Mega Deki

Tako je. Treba sacekati da se ispada u ovoj turi , pa da se stanice otkopaju, pa da napada jos malo pocetkom i sredinom februara. Pa sacekatu da ratraci obave posao danima i doci pocetkom marta kad i ja na suncanje dobro...
Mega Deki

brera


vanja.t

U Subotu sigurno skijanje ,a bogami i jabukovaca....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: vanja.t on 19 January, 2011, 17:04:45
U Subotu sigurno skijanje ,a bogami i jabukovaca....

ee to vanja ova ti je na mjestu  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

evo mene na jahorini, iscekujemo snijeg!!!!
temperautra sada +3, vjetrovito, za sada djelomicno oblacno ... jos ni traga od snijega  :o
ali u odnosu na danas  ;D

raca

Quote from: HeAd on 19 January, 2011, 15:55:26
hehe...pravo da ti kazem vec par godina pratim  vremenske prognoze za Jahorinu i do sada nisam vidio vece indexe padavina nego ove sto su danas....znaci ako ovako ostane to je jos puta 2....bice veselo  anan

Da ne ureknemo... do ponedeljka ce biti metar!

Mogli bi da se malo igramo kladionice koliko ce snijega biti u ponedeljak u podne na Jahorini.  ;D Ko bude pogodio casti rakijom ili kuvanim vinom sve ostale!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.