• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

farefare

ljudi slijedi zatrpavanjeeeeeeeee s:vje) s:vje) ole


[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ajmo svi na krovove ! tarlahanje (bez smajlica!)

Ja bi ovu temu sad preimenovao u "Stanje na Jahorini - cekajuci snijeg!"  cr:)

farefare

to Vip-e ......svi na krovoveeeeeee i prihvatimo se poslaaaaaaaa ....  (guz) (guz) (guz) (guz)

Bojan NS


LadyBird

Quote from: vip-jahorina on 19 January, 2011, 09:49:16
ALAAAAAAAAARM !!!!!!!!!!

za veceras do petka, vjerovatno samo prvi dio, jer je najavljen snijeg za duzi period !

Konaèno  :bravo::(  ole  nadam se da neæe prestati dok 2m ne napada  8)  s:nij)
live, love, ski :)

grudva

VIP-e snimi ovu prognozu pa kad popadamo u depresiju da nam popravi raspolozenje, dobro ga je vidjeti  s:nij) i naslikanog :D  :bravo::(

MarijaBB

A vidi sunca na kamerama. Nema sanse da pocne da pada :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

marija marija pa kad moze kisa iz vedra neba, zasto sad nebi preslo u snijeg...kad je vec sve naopako  :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: MarijaBB on 19 January, 2011, 10:32:16
A vidi sunca na kamerama. Nema sanse da pocne da pada :)

djeluje cudno, ali to ne mora nista da znaci. u roku od sat-dva moze doci oluja, nevrjeme i snijeg. planina je to   ideea:(

otrov

dodje li oluja i snijeg kao sto kazes doce i tebi litra sljive, a ako padne toliko da nas zatrpa bice vise litara da ni ti ne mozes mrdnut
share it with friend or two


roPebn

imas VIP-e i od mene litar rakije ako se objestinje prognozeeeeeeeeeeeeeeeee  ;D ;D ;D ;D ;D

Radiohead

Ako bi se kojim slucajem moglo skijat za vikend hoce li ostati cijena ovog ski-psa:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hoce jos dobijes rucak u hotelu bord besplatan uz koristenje naravno i bazena

zezam se... valjda ce se cjene vratiti na staro jer ovo mi mirise na pocetak sezone i nema mu topljenja do maja....  hug:(