• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

savic.86

megadeki sjecam se prosle godine ja dosao sa jahe negdje pocetkom marta (bilo dobro skijanje) a taman tad zatrpavanje bilo i kad sam vidio tvoje slike iz sredine marta umalo da ne poludim. sad si mi vratio sjecanja

skiDeki

Nestade i ona 3 cm snega za sredu uvece :o :o :o :o :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera


raca



Prosle godina na Praci, jedan od martovskih dana, dok je vezbala na zenskom spustu... Dala mi je i broj telefona.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MarijaBB

Megadeki, bi smo u isto vrjeme na Jahorini, mart. UUUUUUUUUUUUU nist nije valjalo...... Bash bljak.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jao brera pa jesul oni poslije vozili ili su ostali u royalu da docekaju zoru i pustanje sestosjeda  :bravo::( :bravo::( ode tema u k**** al mora kad je i vrijeme takvo pa poludismo od dosade

Bojan NS


Mega Deki

Jes vala Marija vidoh te ja.
Al sto je najgore u celoj prici kad sam se u subotu spakovao da krenem kuci poce kisa zamnom i sutradan maltene vise nije bilo skijanjka.
No gde nam je VIP pravi se tosa a lociran je. Kamere su do j... he he
Ah pa da , sprema mi krusku da ga podsetim posto me je koliko sam cuo vec zaboravio.
Jel treba slika jos ili je dosta za bedak i ovo malo.
A od ove sezone naravno ce niti tokom marta he he he.
Usput pitali se ko zasto nema snega. Naravno da ne.
Pa niko ne tarlaha ... ha ha
Mega Deki

MarijaBB

Evo, neikoristen potencijal martovskog snijega. Zivi bili pa vidjeli.

brera

Quote from: harison on 14 January, 2011, 19:41:05
jao brera pa jesul oni poslije vozili ili su ostali u royalu da docekaju zoru i pustanje sestosjeda  :bravo::( :bravo::( ode tema u k**** al mora kad je i vrijeme takvo pa poludismo od dosade
regge regge Ako su bili tako dugo kao mi onda su vozili suvozaæi. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

gledam upravo yahoo waether pokazuju da nece bit snijega ni do 23.Januara  3:( 3:(

Mega Deki

Pa valjda. Skijanje je februar i deo marta...

Kam gi moja kruska..
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ako je tako deki, a evo i sam cu se uvjerit, onda bacam ponudu za prodaju sezonskog skipassa: ajmo aukcija  ideea:(