• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Christy

A sta je sa vjestackim snijegom??? Rade li topovi?

DarkoN

Quote from: Christy on 13 January, 2011, 16:36:36
A sta je sa vjestackim snijegom??? Rade li topovi?
ako procitas temu u kojoj se pise o topovima vec skoro godinu dana vidjeces da topovi ne rade. tj da su samo testirani, ali da se ne koriste jer nije zavrsena folija na jezeru odakle topovi treba da se napajaju vodom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Christy

Ih sto si ljubazan, svaka cast!
Prvo za ovaj forum, kao ni sajt nisam ni znala do prije par dana kad smo odlucili da ove godine prvi put u zivotu odemo na Jahorinu (bas smo izabrali). A uclanila sam se da bih dobila informacije koje nigdje ne mogu da nadjem. A trazila sam tu temu, ali nisam mogla da je nadjem, ocekivala sam da je u ovoj grupi srodnih tema, a ne u -Novosti, obavjestenja, savjeti-.
U svakom slucaju, hvala na informaciji.

DarkoN

nemas razloga da se ljutis. kao sto znas na forumima postoje neka pravila koja trebaju da se postuju. na pitanje sam odgovorio sasvim korektno. jos jednom se izvinjavam ako sam te uvrijedio nije mi bila namjera.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

nema sta fino ti je covjek dao info .. sretna pravoslavna nova godina svima koji slave i ne slave :) pozz
share it with friend or two

niko

   Sreæna Nova Pravoslavna! hug:(

brera


neca

Jel danas radila ogorjelica,oce se sutra moc skijati? Ja sam prosli vikend skijala jest bilo kamenja, trave i leda al se moglo skijat narvno na skijama kamenjarkama :)

BOJAN-BG

odes do staze vidis kamenjar svratis u prvi rental i resen problem i skijanja i skija

djmiros

Niti ima snega, niti kamere rade.Sta je sledece.....

DarkoN

Quote from: djmiros on 13 January, 2011, 21:20:51
Niti ima snega, niti kamere rade.Sta je sledece.....
zaboravio si topove ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

rookie

Oprema check, Novac check , Prevoz check, Snijeg ... :-\

Da popizdis!!!

dale

Gledajte to sa vedrije strane....da ste dosad vec odskijali svojih 7-10 dana,na nekih slabih 20-30 cm snega,otisli kuci,a ono
padne 2 m prsica u februaru-martu,nemas vise ni kintu ni prevoz ni slobodnih dana........Pa gledas na Forumu i slusas ,kako
ljudi uzivaju,a ti mozes doci tek sledece godine......Strpljenja malo.Ne idu ni svi na more u maju i junu!Pasce sigurno!!!

Samuel Bode Miller