• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Vise snijega ima u Sarajevu nego na Jahorini, u Sarajevu i dalje pada s:nij) s:nij) s:nij)

vip-jahorina

Uh, prespavao sam sve sto se moglo prespavati. Uglavnom snijeg pada, pojacanim intezitetom. Slozio bi se sa visinom koju nam daje gorska sluzba od 20cm. Kao sto vidite, radi i 6sjed ogorijelica, a kako su najavlnene padavine do daljnjeg, vjerujem da ce preko vikenda i poljica upaliti.

BOJAN-BG

dobro je da jedna smena ove godine ima skijanje kako treba

minjon81

Samo sada da ne pukne juzina nego akumulacijaaaaaaaaaaaa!!!

Ime

Ipak se ispostavilo da je bila nerealna euforija. I ne znam samo kako skijanje na 20 cm moze biti "kako treba"  ???

BOJAN-BG

Quote from: Ime on 21 January, 2011, 09:20:41
Ipak se ispostavilo da je bila nerealna euforija. I ne znam samo kako skijanje na 20 cm moze biti "kako treba"  ???

u najavi je jos 30 cm onda ce tek biti kako treba

Peglas

Ovih 20 cm je naravno samo za baby lift.Danas bi trebalo da pada cijeli dan po prognozama...
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE


bang

Sad sam se cula sa prijateljicom koja je na planini, stanje je dobro, sneg i dalje pada, nocas su radili topovi na ogorelicama tako da je i to ekstra ....skijanje ce sutra biti vrh .... mi krecemo za dva - tri sata, pa valjda ce se negde organizovati nesto veceras!!! Praticu forum da znam stanje!!! Pozzzz pa se vidimo sutra na skijanju  ole ole ole ole ole

BOJAN-BG


otrov

aleluja ... nadam se da je napadalo jos 10 cm dok sam ovo procitao .. vidimo se u nedelju na probi :)
share it with friend or two

zeyneel

Mislim da ce do sutra napadati dovoljno.
I mislim  da sam sutra premijerno na skijanju ove sezone  :bravo::(

Ime

Quote from: BOJAN-BG on 21 January, 2011, 09:25:44
Quote from: Ime on 21 January, 2011, 09:20:41
Ipak se ispostavilo da je bila nerealna euforija. I ne znam samo kako skijanje na 20 cm moze biti "kako treba"  ???

u najavi je jos 30 cm onda ce tek biti kako treba
Uh, kako bi to bilo dobro. Ja jos nisam otvorio sezonu, a moje stanje se priblizava kriticnom...

leone

Day 3 to 6 forecast for 1592 m altitude
A heavy fall of snow, heaviest during Sat night. Temperatures will be below freezing (max -3°C on Sun morning, min -8°C on Fri night). Wind will be generally light.
Top Cap (decorative)
          Snow
(cm)    Rain
(mm)    Max
°C    Min
°C    Wind
km/h    Chill
°C    Freezing
level m    Sunrise    Sunset
Fri after-
noon
(21st)    clear    5    -    -5    -6    calm    -6    800    -    16:40
Fri night
(21st)    light snow    -    -    -7    -8    calm    -8    500    -    -
Sat morn-
ing
(22nd)    light snow    -    -    -4    -5    light winds    -9    750    7:11    -
Sat after-
noon
(22nd)    light snow    3    -    -5    -6    light winds    -11    850    -    16:42
Sat night
(22nd)    mod. snow    8    -    -5    -7    light winds    -13    750    -    -
Sun morn-
ing
(23rd)    snow shwrs    -    -    -3    -3    light winds    -9    1250    7:11    -
Sun after-
noon
(23rd)    light snow    1    -    -4    -5    light winds    -8    1050    -    16:43
Sun night
(23rd)    light snow    4    -    -6    -7    calm    -7    800    -    -
Mon morn-
ing
(24th)    light snow    4    -    -7    -7    calm    -7    350    7:09    -
Bottom Cap (decorative)

ika87

http://89.111.237.16:5930/cgi-bin/guestimage.html rade i pojlice!!!