• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2011 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 11 January, 2011, 22:51:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


vip-jahorina

jel ikad omano moj alarm???? nije! jesam najavio za veceras snijeg? jesam!

i evo ga. pada, valjda nece ostati na 2-3 cm.
slika ispred vikeneice na Satoru :

vip-jahorina

rakija i dalje drma, muzika, kod jarana smo ... ako budem u stanju, izvjestavam vas i dalje  hug:(

DarkoN

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  valjda ce se prognoza obistiniti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

samo ti cugaj vipe i uzivaj. bitno je da je poceo, sad se vidi i na kameri kod ace.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 19 January, 2011, 23:00:29
rakija i dalje drma, muzika, kod jarana smo ... ako budem u stanju, izvjestavam vas i dalje  hug:(
Hvala bogu, da je poceo, Vipe, samo cugaj, ali seti se ponekad i nas  hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

sad ce vip na vikendicu da metla sneg sa krova a neko da slika da pojaca intezitet padavina  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


bang

da bog da ujutro ovi sa pala ne mogli otici na posao na jahorinu ...... zbog visine snijega .....

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

na jahorini je napadalo 3 milimetra  z:s)  do sada

LadyBird

live, love, ski :)


BOJAN-BG

svi cekaju sneg ko ozebli sunce


43 gostiju, 23 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, niko, harison, lola, simargal, lmiletic, olimpija, HeAd, LadyBird, Zliko, DarkoN, skiDeki, minjon81, sale1, tanjac, raca, zoom-zoom, viktor, zbranka, vip-jahorina, priglavak, Dadi, ipa76

LadyBird

izgleda da æemo do kasnih sati "sjediti" na forumu i gledati u kamere  (:smijeh:
live, love, ski :)